CutisHelp Ekzém konopná masť nočná 50 ml

Neohodnotené
 
 

Konopná masť vhodná na starostlivosť pri atopickom ekzéme, prejavoch kožnej alergie. Upokojuje, hydratuje a zlepšuje stav pokožky.

Balenie: 50 ml

Dostupnosť Skladom
10,10 €    
Kód tovaru 1625
Kategória Ekzém, seborea, psoriáza
 

CutisHelp predstavuje českú značku kozmetických prípravkov novej generácie, ktorá sa zameriava predovšetkým na starostlivosť pri kožných problémoch a ochoreniach a ktorá ako jediná obsahuje špeciálnou nechemickou patentovo chránenou metódou získavaný olej zo semien technického konope vysokej farmaceutickej čistoty s unikátnymi vlastnosťami pri tíšení kožných zápalov a pri hlbokej regenerácii kože.

Zloženie výrobkov je nadštandardne dobre tolerované aj najcitlivejšou a funkčne narušenou pokožkou a je k nej zároveň maximálne šetrné, neobsahuje žiadne návykové ani halucinogénne látky.

Cieľom ošetrenia je úľava od nepríjemných kožných problémov a zlepšenie kvality života obzvlášť u chronických ekzematikov.

AKTÍVNA ZLOŽKA:

Kľúčovou zložkou prípravkov je prírodný olej s vynikajúcimi protizápalovými, regeneračnými, výživovými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Koncentrácia oleja v prípravku je na základě lekárskych skúseností optimalizovaná pre ideálný a príjemný priebeh upokojúceho a regeneračného procesu.

ODPORÚČANÁ APLIKÁCIA PRI: atopickom ekzéme, kontaktnej dermatitíde, solárnej dermatitíde, numulárnom ekzéme, žihľavke alebo prejavoch kožnej alergie, silne vysušenej a podráždenej koži

Odporúčame použiť s:

CutisHelp EKZÉM konopný krém denný 100ml

CHARAKTERISTIKA:

Vysoko účinný prípravok pre upokojenie a regeneráciu kože pri prejavoch ekzému a alergického podráždenia pokožku intenzívne zvláčňuje, uľavuje od nepríjemného napätia, pomáha k rýchlemu odstráneniu prípadných prasklín a dodáva bunkám predovšetkým v zárodečnej vrstve kože potrebnú výživu pre zaistenie ich správneho vývoja a funkcií. Vytvára na povrchu kože ochranný fi lm, ktorý zabraňuje nadmernému odparovaniu vody (zachováva hydratáciu), a podporuje obnovu prirodzenej kožnej bariéry. Masť postupne zlepšuje celkový stav pokožky a posilňuje jej odolnosť voči vonkajším dráždivým/iritatívnym vplyvom. Dlhodobejšia pravidelná aplikácia prípravku výrazne obmedzuje prejavy chronických ekzematických ochorení a napomáha udržovať pokožku v bezproblémovom stave. Masť je určená predovšetkým pre ošetrenie na noc; pri zhoršených stavoch odporúčame jej aplikáciu aj počas dňa. Bez obmedzenia je určený na použitie aj pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy.

POUŽITIE: pri zhoršených stavoch (silne vysušená, popraskaná, rozškrabaná a mokvajúca koža) aplikujte minimálne dva- až trikrát denne aj na noc masť EKZÉM až do odznenia ťažkostí pri upokojených stavoch vtierajte minimálne dvakrát denne aj na noc krém EKZÉM, avšak na zjavne problematické miesta aplikujte na noc masť EKZÉM aj po celkovom upokojení ťažkostí odporúčame pokožku naďalej celoplošne ošetrovať, hlavne po kúpeli telovým balzamom a na problematickejšie miesta aspoň raz denne aplikovať krém EKZÉM

V každom štádiu prejavov ekzému odporúčame pre dosiahnutie maximálneho efektu celkovú starostlivosť doplniť o olejovú prísadu konopný kúpeľ BALNEA a následne do kože celoplošne vtrieť konopný telový balzam. Pre šetrnú bežnú hygienu je určená konopná umývacia emulzia FLUID, na problematické miesta vo vlasovej časti je určený konopný šampón LUPY-EKZÉM. Použitie týchto prípravkov CutisHelp nemá žiadne časové obmedzenia; je možné ich aplikovať dlhodobo.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA:

Na ošetrených miestach môže vplyvom prenikania bioaktívnych látok konopného oleja a súvisiaceho intenzívnejšieho prekrvenia zo začiatku ojedinele dôjsť k prirodzenému dočasnému sčervenaniu a svrbeniu kože; nejedná sa o nežiaducu reakciu. Uvedené príznaky obvykle behom troch týždňov odznievajú a následne nastáva rýchle upokojenie ťažkostí. V prípade neštandardných prejavov alebo pretrvávania uvedenej reakcie odporúčame obrátiť sa na ošetrujúceho lekára.

Zároveň odporúčame bezprostredne nekombinovať aplikáciu produktov CutisHelp s ďalším kozmetickým alebo liečebným prostriedkom, keďže pôsobenie extrahovaného konopného oleje zosilňuje účinok všetkých látok takého preparátu.

Vplyvom konkrétnej odrody konopného semena sa jednotlivé šarže krému a masti môžu líšiť sfarbením vzhľadom na prirodzené vlastnosti extrahovaného konopného oleja. Zloženie všetkých produktov CutisHelp zodpovedá farmaceutickým zvyklostiam; prípravky sú nezávisle testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a neobsahujú žiadne neprirodzené konzervačné látky (napr. parabény). všetky receptúry prípravkov CutisHelp sú vytvárané tímom lekárov a farmaceutov tak, aby vyhovovali náročným potrebám poškodenej kože ako aj postihnutej a precitlivelej pleti k základnej aktívnej látke, extrahovanému konopnému oleju špičkovej farmaceutickej kvality, sa pridávajú nedráždivé, predovšetkým lekárenské komponenty, čo zaručuje nadštandardnú znášanlivosť všetkých prípravkov cieľom ošetrenia je zlepšenie a udržanie dobrého stavu pleti bez vedľajšej záťaže organizmu

CutisHelp je overená, úspešne používaná a odporúčaná odbornými lekármi v rámci ambulantnej, klinickej ako aj kúpeľnej dermatologickej starostlivosti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: