Nestlé Beba OPTIPRO 1 6 x 600 g

Kód: 8154
49,90 €
Skladom

Počiatočná výživa dojčiat určená na osobitnú výživu dojčiat po narodení, ak nie sú dojčené.   

Balenie: 6 x 600 g

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre zdravie dieťaťa je dôležité dodržať návod na prípravu a podmienky uchovania a skladovania výrobku.
Pred samotnou prípravou mliečnej výživy sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode (v sterilizátore). 
Príslušné množstvo prášku (podľa tabuľky) sa vsype do vopred prevarenej vody (vychladenej na 40-50 °C). Dôkladne sa zamieša, aby sa prášok rozpustil. Overí sa vyhovujúca teplota pripraveného mlieka. Vždy sa pripraví len jedna dávka a kŕmi sa okamžite po príprave. 
Neuchovávať nedojedené porcie. Otvorené balenie ihneď po odobraní výrobku dobre uzatvoriť, uchovávať v suchu a pri teplote do 25°C a spotrebovať do 3 týždňov od prvého otvorenia. 

Počiatočná výživa dojčiat s obsahom probiotických baktérií BIFIDUS BL.
Počiatočná výživa dojčiat s obsahom probiotických baktérií BIFIDUS BLurčená na osobitnú výživu dojčiat po narodení, ak nie sú dojčené. • Najnižšie množstvo vysokokvalitnej bielkoviny OPTIPRO® pre zdravý rast a vývoj • Vyvážený pomer LC-PUFA (tuky zo skupiny ω-3) pre rozvoj mozgu • Podpora vývoja správnej funkcie imunitného systému vďaka obsahu vitamínov A, C a D

Pri kŕmení držte dieťa vždy v náručí. Nenechávajte dieťa bez dohľadu.
Dojčenie je najlepší spôsob výživy bábätka, pretože materské mlieko zabezpečuje ideálne vyváženú stravu. Zavádzanie náhradnej dojčenskej výživy konzultujte s vaším lekárom alebo kompetentným zdravotníckym odborníkom. Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, keď sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov dojčenie nie je možné. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: