Florsalmin kvapky 50 ml

Neohodnotené
 
 

Liek sa používa pri zápalových ochoreniach ústnej dutiny, ďasien a hltana, ako podporná liečba pri angíne.

Balenie: 50 ml

Dostupnosť Skladom
2,95 €    
Kód tovaru 8445
Kategória Bolesť a zápal hrdla
 

Liek je zriedený vodno-alkoholový extrakt zo šalvie lekárskej s protizápalovým a protimikrobiálnym účinkom. Liek sa používa pri zápalových ochoreniach ústnej dutiny, ďasien a hltana, ako podporná liečba pri angíne a po chirurgických výkonoch v ústnej dutine, na potlačenie zápachu z úst. Vnútorne sa používa na podpornú liečbu zvýšeného potenia rôzneho pôvodu pri poruchách rovnováhy v oblasti vegetatívneho nervstva, stresovej záťaži, obezite, zvýšenej činnosti štítnej žľazy a v období prechodu u žien, kde je nevhodná hormonálna liečba.

Použitie a dávkovanie:

Liek môžu používať dospelí aj pediatrická populácia.
Kloktanie alebo vyplachovanie ústnej dutiny: 3 a viackrát denne so zriedeným roztokom. Liek sa používa do vymiznutia príznakov.
Vnútorne: 6 – 9 kvapiek 3x denne. Dávkovanie je možné zvýšiť až na 18 kvapiek 3x denne.

Liek sa môže používať na kloktanie alebo vyplachovanie ústnej dutiny so zriedeným roztokom (1/2 čajovej lyžičky=2,5 ml do 150 ml teplej vody). Nepoužívať pred jedlom. Roztok sa môže užívať vnútorne a zapije sa trochou tekutiny.

Upozornenie:

Liek sa môže používať v tehotenstve a počas dojčenia. Liek nemá žiadny alebo má zanedbateľný vplyv na schopnosť viesť vozidlá a obsluhovať stroje.
Liek obsahuje alkohol.

EAN kód: 8584005700544
Značka: Sanofi
ŠUKL kód: C93779

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: