Konská masť bylinné liehové mazanie hrejivé 400 ml

Neohodnotené
 
 

Masážny bylinný prípravok na úľavu pri bolestiach kĺbov, svalov, chrbtice, pri reumatických stavoch, opuchov kĺbov a pri ischiatických ťažkostiach.

Balenie: 400 ml

 

Dostupnosť Skladom
8,60 €    
Kód tovaru 9030
Kategória Bylinné prípravky na svaly a kĺby
 

KONSKÁ masť BYLINNÉ LIEHOVÉ MAZANIE hrejivé je unikátny masážny prípravok vyrobený z 25 druhov bylín a extraktov podľa tradičnej preverenej receptúry. Bylinné liehové mazanie uvoľňuje od bolesti kĺbov, svalov a chrbtice a pomáha pri reumatizme, zápaloch šliach, opuchoch a pri ischiatických problémoch.

Prípravok vyvoláva intenzívne prehriatie a prekrvenie, čím zvyšuje účinnosť a urýchľuje rekonvalescenciu. Lieh obsiahnutý v prípravku sa po aplikácii odparuje a vďaka tomu sa aktívne látky rýchlejšie dostanú do pokožky a urýchli sa tak nástup účinku.

Upozornenie:

  • Intenzívne sčervenanie pokožky po aplikácii je žiaduce a prirodzené. Pri aplikácii v oblasti kŕčových žíl, žily nemasírujte, len zľahka potierajte! Zriedkavo sa môže objaviť alergická reakcia, v takom prípade aplikáciu prerušte! Pred upotrebením dobre pretrepte. Prípadný zákal je prirodzeného pôvodu a nie je na závadu.

Spôsob použitia:

  • Po nanesení na postihnuté miesto vmasírujte také množstvo liehového mazania, ktoré pokožka absorbuje. Aplikujte na čistú pokožku. Pravidelné potieranie zvyšuje účinnosť. Pri kŕčových žilách len zľahka potrite a nemasírujte.

 

EAN kód: 7640133070605

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: