Eucerin Guľôčkový antiperspirant

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Ochrana proti poteniu a pachu. Tento antiperspirant bez alkoholu pôsobí proti tvorbe potu v podpazuší až 48 h (klinicky preukázané).

Balenie: 50 ml

Dostupnosť Skladom
7,99 €    
Kód tovaru 5620
Kategória Dezodoranty, antiperspiranty
 

Eucerin Guľôčkový antiperspirant

Bol navrhnutý pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Obsahuje vysokú koncentráciu Aluminium chlorohydrate (ACH), ktorý zabraňuje hromadeniu potu a telesného pachu. Je vhodný pre citlivú pokožku, i po holení, a má sviežu, unisex vôňu.

 Použitie
  • Aplikujte na pokožku podpazušia po sprchovaní ráno alebo večer, prípadne  viackrát denne podľa potreby.
  • Nechajte na pokožke zaschnúť, skôr než si budete obliekať odevy, zabránite tak prípadným škvrnám na oblečení.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.

Odporúčanie

Používajte Eucerin Guľôčkový antiperspirant, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte citlivú pokožku alebo po holení.
Viete, že máte alergiu na dezodoranty, trpíte ekzémami v podpazuší, atopickým ekzémom alebo máte veľmi citlivú pokožku.

Vyskúšajte Guľôčkový dezodorant.

Často kladené otázky

Ako antiperspiranty fungujú?

Antiperspiranty pôsobia na apokrinné a ekrinné potné žľazy a znižujú vylučovanie potu. Menšie množstvo potu znamená menej vlhkosti i následne menej pachu. Väčšina antiperspirantov obsahuje účinné látky Aluminium chlorohydrate (ACH) a Aluminium chloride (AC). Molekuly AC sú menšie a majú nižšiu hodnotu pH než molekuly ACH, preto môžu preniknúť ešte hlbšie do potných kanálikov a pôsobiť proti tvorbe potu dlhšiu dobu. I malé množstvo antiperspirantu účinne redukuje potenie.

Môže zmena životného štýlu ovplyvniť mieru potenia?

Ak trpíte hyperhidrózou  (typ potenia, ktorý nemá objektívne zdravotné príčiny),  samotnou zmenou životného štýle ju nevyliečite, môžete však zmierniť jej príznaky a cítiť sa lepšie. Vyhnite sa koreneným jedlám a alkoholu. Noste voľné oblečenie, ideálne z prírodných vláken - napríklad z bavlny - a používajte koženú alebo plátennú obuv.

Kedy už nejde o silné potenie, ale o hyperhidrózu?

Ľudia s hyperhidrózou sa potia štyrikrát alebo päťkrát viac, než je priemer. Tiež sa u nich často vyskytuje aspoň jeden prípad nadmerného potenia týždenne. Neexistuje žiadna presná hranica, kedy sa nadmerné potenie stáva hyperhidrózou, ak ale máte pocit, že Vaše potenie ovplyvňuje Váš každodenný život, obráťte sa na svojho praktického lekára alebo dermatológa.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: