Perspi-Guard Duo Pack

Neohodnotené
 
 

Perspi-Guard Duo Pack

Balíček obsahuje antibakteriálny sprchový krém Perspi-Guard Control 200 ml a antiperspirant sprej Maximum 5, 30 ml

  • Pre každý typ pokožky
  • Jednoduchá aplikácia.
  • Dlhodobý účinok.
  • Prevencia

balenie: Perspi-Guard Control 200 ml + antiperspirant sprej Maximum 5, 30 ml

Dostupnosť Skladom
12,80 €    
Kód tovaru 5227
Kategória Dezodoranty, antiperspiranty
 

Perspi-Guard Duo Pack

 

Perspi-Guard Maximum 5 sprej, 30ml

Charakteristika:
Neparfumovaná číra tekutina s mechanickým rozprašovačom. Antiperspirant nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny.

Indikácie:
Zloženie antiperspirantu bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. Perspi-Guard ponúka až päťdennú kompletnú ochranu, ktorá zreguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete. Aplikuje sa 1 až 2 krát týždenne na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, čelo a triesla.

Spôsob použitia:
Prípravok sa nanáša 1 – 2 x do týždňa, najlepšie večer pred spaním na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla a hlava. Antiperspirant je neparfumovaný, preto je ho možné kombinovať aj s deodorantmi a parfumami. 50 ml balenie vydrží pri pravidelnom používaní až 5 – 7 mesiacov. Prípravok je dermatologicky testovaný a schválený, funkčnosť bola klinicky overená. Je vhodný pre mužov aj ženy.

Zvláštne upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne obalu. Uchovávajte pri teplote 10-25 ° C.

Perspi-Guard Control 200 ml

Charakteristika prípravku:
Sprchový krém bol vyvinutý tak, aby čistil pokožku a eliminoval nepríjemný telesný zápach na problémových miestach, ako je podpazušie, chodidlá, atď.

Spôsob použitia:
Používajte pravidelne, aby ste sa zbavili nepríjemného zápachu, spôsobeného baktériami. Aplikujte na problémové miesta a umyte vodou.

Zvláštne upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa očiam. Určené výhradne k vonkajšiemu použitiu. Ak sa objaví podráždenie, prestaňte antibakteriálny krém používať. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne obalu. Uchovávajte pri teplote 10 – 25 ° C.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: