Perspi-Guard Maximum 5 sprej, 50ml

Neohodnotené
 
 

Perspi-Guard Maximum 5 sprej, 50ml

Antiperspirant, ktorý zastavuje potenie. Vysoko účinný antiperspirant vyvinutý a určený pre poruchy nadmerného potenia.

  • Silný a účinný.
  • Neparfumovaný.
  • Použitie 1 – 2 krát týždenne.
  • Pre podpazušie, ruky a chodidlá

balenie: 50 ml

Dostupnosť Skladom
13,65 €    
Kód tovaru 5491
Kategória Dezodoranty, antiperspiranty
 

Perspi-Guard Maximum 5 sprej, 50ml

Charakteristika:
Neparfumovaná číra tekutina s mechanickým rozprašovačom. Antiperspirant nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny.

Indikácie:
Zloženie antiperspirantu bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. Perspi-Guard ponúka až päťdennú kompletnú ochranu, ktorá zreguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete. Aplikuje sa 1 až 2 krát týždenne na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, čelo a triesla.

Spôsob použitia:
Prípravok sa nanáša 1 – 2 x do týždňa, najlepšie večer pred spaním na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla a hlava. Antiperspirant je neparfumovaný, preto je ho možné kombinovať aj s deodorantmi a parfumami. 50 ml balenie vydrží pri pravidelnom používaní až 5 – 7 mesiacov. Prípravok je dermatologicky testovaný a schválený, funkčnosť bola klinicky overená. Je vhodný pre mužov aj ženy.

Zvláštne upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne obalu. Uchovávajte pri teplote 10-25 ° C.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: