Beba Comfort 2 HM-0 6x800 g

Kód: 7320
Výhodné balenie
Neohodnotené
89,89 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Instantná výživa dojčiat určená na výživu dojčiat od ukončeného 6.mesiaca, ak nie sú dojčené.   

Balenie: 6 x 800 g

 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • OPTIPRO® je špeciálny proces na získánie zmesi bielkovín s s cieľom priblížiť sa materskému mlieku,
  • L. reuteri sú baktérie, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí,
  • Vitamíny A, C, D sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému.

Popis produktu

Nestlé BEBA OPTIPRO Comfort 2 je instantná mliečna dojčenská výživa s baktériami mliečneho kvasenia L.reutri a je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

BEBA OPTIPRO Comfort 2 je prémiová výživa od Nestlé vyvinutá na základe 60 rokov výskumu materského mlieka.

Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek: OPTIPRO – špeciálny proces na získanie zmesi bielkovín s cieľom priblížiť sa materskému mlieku Probiotické baktérie – L.reuteri Prebiotickú zmes GOS / FOS Vitamíny a minerálne látky

Vlastnosti: Nestlé ako prvý výrobca dojčenskej výživy prichádza na trh s evolučnou dojčenskou výživou, podporenú 60 rokmi výskumu materského mlieka. Jej základom je špeciálna zmes tej najlepšej bielkoviny od Nestlé, vyrobené po vzore materského mlieka a presne vyhovujúcim nutričným potrebám dieťaťa. Okrem toho obsahuje probiotické baktérie L.reuteri, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku a vďaka svojim účinkom prispievajú k zníženiu priemernej doby plaču vášho bábätka. Na podporu imunity sme pridali vitamíny A, C a D a minerálne látky ako železo a zinok, pre normálny vývoj mozgu kys. Alfa-linolénovú. Ak je vaše bábätko s našim výrobkom spokojné, od 10. mesiaca odporúčame prejsť na našu nadväzujúcu novinku BEBA OPTIPRO Comfort 3.

Unikátna receptúra ​​vďaka kombinácii zložiek: OPTIPRO unikátny proces na získanie špeciálnej zmesi bielkoviny podľa vzoru materského mlieka Probiotické baktérie L.reuteri Prebiotická zmes GOS / FOS Vitamíny A, C, D a minerálne látky železo a zinok, ktoré sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného sústavy2 Kyselina Alfa-linolová, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu.

BEBA OPTIPRO Comfort 2 nájdete v praktickom a prémiovom balení: Plechovka je dobre chránená pred vzduchom a vlhkosťou. Odmerka je uložená v oddelenom priestore plechovky a tým je zaistené hygienické riešenie. Vďaka priehľadnému viečku môžete ihneď vidieť, koľko prášku ostáva v plechovke. Okrem toho je plechovka 100% recyklovateľná. Starú plechovku môžete použiť ďalej, napríklad ako dózu v kuchyni či pre uloženie ceruziek.

Návod na prípravu:

1.) Pred prípravou dojčenskej výživy si dôkladne umyte ruky. Fľašu, uzáver a cumlík dôkladne vymyte a vyvarte 5 minút.

2.) Päť minút povarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ochladiť.

3.) Polovicu prevarenej vody (viď tabuľka), ochladenej asi na 40 ° C, vlejte do nádoby. Teplota vody nad 45 ° C baktérie mliečneho kvasenia ničí!

4.) Priloženou odmerkou odmerajte prášok (pozri tabuľku) a nasypte do nádoby. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný!

5.) Dôkladne pretrepte.

6.) Doplňte fľašu prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku) a ešte raz dôkladne pretrepať, aby sa prášok rozpustil.

7.) Overte vyhovujúcu teplotu pripravenej výživy.

8.) Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu v izbovej teplote.

Mohlo by vás zaujímať:

Nestlé je prvým výrobcom dojčenskej výživy na svete! Roku 1867 Henri Nestlé, predstavil svetu 1. náhradnú výživu – Farina Lactée. Materské mlieko je pre dieťa tou najlepšou stravou. Jeho výskumom sa zaoberáme už 60 rokov! Sme experti na bielkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO k získaniu zmesi bielkovín podľa vzoru materského mlieka. Veríme, že každý problém má svoje riešenie. Preto máme špeciálnu výživu pre dojčatá s tráviacimi ťažkosťami či alergiami v rodine. História dojčenskej výživy Nestlé Malé deti sú veľmi citlivé, a preto je dôležité, aby ich jedlo spĺňalo prísne požiadavky na výživu.

V Nestlé to vieme už 150 rokov a vyrábame produkty tej najlepšej kvality podľa vzoru materského mlieka, vyhovujú špecifickým požiadavkám bábätiek. Ako to všetko začalo? V 19. storočí panovala v Európe vysoká detská úmrtnosť, ktorá bola čiastočne spôsobená nedostatkom správnej výživy pre deti. Henri Nestlé, nemecký chemik v tej dobe stratil súrodenca a to ho vybudilo k tomu, aby prišiel s alternatívou pre matky, ktoré nemohli dojčiť. Jednalo sa o revolučný prielom v znižovaní detskej úmrtnosti. Počas jedného roka sa jeho prvá dojčenská výživa – Farina Lactée rozšírila po celej Európe. To bol začiatok vývoja spoločnosti Nestlé, prvého výrobcu dojčenskej výživy na svete. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: