Beba Optipro 1 1x600 g

Neohodnotené
 
 

Práve pre tieto prípady je určená počiatočná dojčenská výživa NESTLÉ Beba 1 PRO, ktorá dodá vášmu bábätku všetky potrebné látky.

Balenie: 600 g

 

Dostupnosť Skladom
11,90 €    
Kód tovaru 7284
Kategória Dojčenská a detská výživa
 
Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dieťaťa, ale nie vždy je dojčenie možné. Práve pre tieto prípady je určená počiatočná dojčenská výživa NESTLÉ Beba 1 PRO, ktorá dodá vášmu bábätku všetky potrebné látky. NESTLÉ Beba 1 PRO obsahuje zložky, ktoré sa nachádzajú v materskom mlieku, podporuje imunitu a osídlenie črevnej mikroflóry bifidobaktériami.
  • Zloženie: obsahuje LC-PUFA (polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom), ktoré sú v tomto období dôležité pre správny vývoj imunitného systému dieťaťa. Bifidus BL - priateľská probiotická baktéria, ktorá preukázateľne posilňuje prirodzenú obranyschopnosť dieťaťa Opti Pro - špeciálnym procesom získaná zmes bielkovín, ktorá presne vyhovuje nutričným potrebám dieťaťa a vyvíja menšiu záťaž na ešte nevyzreté orgány. DHA a ARA - dve polynenasýtené mastné kyseliny (LC-PUFA), ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku a ktoré sú dôležité pre správny vývoj imunitného systému a prispievajú k rozvoju mozgu a zraku. Bielkoviny mliečnej srvátky, rastlinné oleje, laktóza, sušené odtučnené mlieko, vitamíny a minerálne látky, rybí olej (zdroj LC-PUFA), sójový lecitín, L-fenylalanín, taurín, L-histidín, inositol, nukleotidy, L-karnitín, baktérie mliečneho kvasenie (bifidogénne kultúry).
  • Balenie: 600 g
  • Použitie: Každé balenie obsahuje odmerku veľkosti 4,3 g. 12,9 g prášku + 90 ml vody = 100 ml pripravenej výživy. Pri príprave používajte len priloženú odmerku. Pri nesprávnom dávkovaní môže dôjsť k dehydratácii alebo podvýžive dieťaťa- bez súhlasu lekára nemeňte pomer prášku a vody.

Pred každou prípravou dojčenského mlieka si dôkladne umyte ruky. Vyvarte dojčenskú fľašu a cumlík (aspoň po dobu 5 minút). Vodu pre dojčatá prevarte a nechajte vychladiť (asi na 40 ° C). Vlejte vodu do vyvarenej fľaštičky a pridajte potrebné množstvo prášku (vždy používajte priloženú odmerku). Dôkladne pretrepte a na vnútornej strane predlaktia overte teplotu. Výživu pripravujte čerstvú pred každým kŕmením a zvyšky znovu nepoužívajte. Neohrievajte výživu v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo obarenia!).

Dôsledne dodržujte odporúčaný postup prípravy a dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedený na obale.

Ďalšie dôležité informácie: • potravina pre zvláštnu výživu. Dojčenie je to najlepšie pre vaše dieťa. • výrobok užívajte len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. • po príprave obal uzatvorte a uchovajte v chlade (nie v chladničke) a suchu.

• Spotrebujte do 2 týždňov od otvorenia obalu. • teplota vyššia ako 45 ° C ničí probiotické baktérie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: