Beba Optipro 5 1x500 g

Kód: 7317
Neohodnotené
Značka: Nestlé Beba
11,90 € –3 %
beba 5
11,90 € –3 % 11,55 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022

BEBA OPTIPRO 5 je instantná mliečna výživa od Nestlé určená pre malé deti od ukončeného 24. mesiaca veku.

Balenie: 500g.

Detailné informácie

Podrobný popis

BEBA OPTIPRO® je obľúbená detská mliečna výživa všetkých spokojných batoliat.
BEBA OPTIPRO® obsahuje :
 • OPTIPRO® - je špeciálny proces na získanie zmesi bielkovín s cieľom priblížiť sa materskému mlieku. Množstvo bielkovín optimalizujeme tak, aby zodpovedalo potrebám príslušného veku dieťaťa. Nadbytok bielkovín môže mať pre dieťa negatívny vplyv.
 • Podpora imunity - vitamíny A,C,D, sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému. 
 • Minerálne látky - železo a vápnik
 • Bez palmového oleja.
 
 Balenie v krabici je šetrné k prírode, vďaka 100% recyklovateľnému obalu a recyklovateľnej odmerke vo vnútri balenia, ktorá je vyrobená z bioplastu z obnoviteľných zdrojov.
Dlhoročný výskum materského mlieka nám umožňuje neustále zlepšovať receptúry BEBA, zároveň však kladieme veľký dôraz aj na starostlivosť o našu planétu. Inšpiráciu sme našli v prírode, dojčenské mlieka vyrábame podľa vzoru materského mlieka podľa moderných vedeckých poznatkov a postupov. Vďaka tomu sme ako prvý výrobca dokázali pridať do dojčenskej výživy oligosacharidy štruktúrou podobné tým v materskom mlieku.
Dávkovanie:
Postup prípravy:
 1. Pred prípravou výživy si dôkladne umyte ruky.
 2. Hrnček dôkladne vymyte.
 3. Pitnú vodu prevárajte päť minút, nechajte ochladiť.
 4. Polovicu prevarenej vody (pozri tabuľku) ochladenej asi na 40 °C, vlejte do hrnčeka. Teplota vody nad 45 °C baktérie mliečneho kvasenia ničí.
 5. Priloženou odmerkou odoberte prášok (pozri tabuľku) a vsypte do nádoby. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný!
 6. Dôkladne zamiešajte.
 7. Doplňte hrnček prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku).
 8. Ešte raz dobre zamiešajte, aby sa prášok úplne rozpustil.
 9. Overte vyhovujúcu teplotu pripravenej výživy.
 10. Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu pri izbovej teplote
Zloženie:
Plnotučné MLIEKO, odtučnené MLIEKOLAKTÓZA, rastlinné oleje (repkový nízkoerukový, slnečnicový s vyšším podielom kyseliny olejovej, slnečnicový), sušený výrobok MLIEČNEJ SRVÁTKY, minerálne látky (uhličitan vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, jodid draselný), emulgátor (SÓJOVÝ lecitín), regulátory kyslosti (draselné soli kyseliny ortofosforečnej), vitamíny (L-askorban sodný, riboflavín, retinylacetát, cholekalciferol, kyanokobalamín)
Obsahuje: MLIEKO a SÓJU
Upozornenie:
Pri príprave používajte iba k baleniu priloženú odmerku. Dodržujte návod na prípravu. Pripravte vždy len jednu dávku a kŕmte ihneď po príprave. Neuschovávajte nedojedené porcie. Pri príprave stravy možno používať iba prevarenú pitnú vodu. Vaše dieťa môže ochorieť z neprevarenej vody, zo znečistenej nádoby na kŕmenie, ale i z nesprávne nariedenej mliečnej výživy. Po skončení prípravy stravy obal dôkladne uzavrite a uschovajte v suchu pri izbovej teplote. Nenechajte dieťa bez dohľadu, inak sa môže stať, že vdýchne výživu a dôjde k zaduseniu. Nestlé BEBA OPTIPRO® 5 je mliečna výživa určená pre malé deti od 24 mesiacov. Nie je určená ako výživa pre dojčatá do 12 mesiacov. Potravina by mala byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenská a detská výživa
EAN :: 84452900644321
Značka: Nestlé BEBA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: