NUTRILON 1 ProNutra 1 x 800 g

Neohodnotené
 
 
  • Vieme, aké dôležité je budovať imunitu od raného veku Vášho bábätka, a preto sme vyvinuli novú generáciu mliek Nutrilon pre podporu imunity*.
  • Spoľahnite sa na číslo 1 medzi pediatrami aj mamičkami.
  • balenie: 1 ks 800g mlieka
Dostupnosť Skladom
15,62 €    
Kód tovaru 7215
Kategória Dojčenská a detská výživa
 

Podrobný popis

Popis produktu

Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dieťaťa.

Podávanie deťom mladším ako 1 rok je kontraindikované. 

Pred samotnou prípravou mliečnej výživy sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše.

Neodporúča sa opakovane používať prevarenú vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku. Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Potom sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Teplota výživy sa skontroluje kvapnutím na vnútornú časť zápästia.

Dôležité upozornenie:

Nutrilon 3 má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, by malo byť prijímané iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa a to v závislosti na individuálnom raste a vývovjových potrebách konkrétneho dojčaťa. Je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu a odporúčania uvedené na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: