Nutrilon 1 Profutura 1x800 g

Neohodnotené
 
Pred exspiráciou Zväčšiť
 

Jedinečné dojčenské mlieka Nutrilon® 1 Profutura® kombinujú unikátne patentované zloženie a inovatívny proces výroby počiatočných dojčenských mliek. Mlieko je vhodné od narodenia.

Balenie 1 x 800 g

EXSPIRÁCIA 12/2021

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 18,60 €
Ušetríte 1,61 € (–9 %)
16,99 €    
Kód tovaru 7212
Kategória Dojčenská a detská výživa
 

Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku, od narodenia, inšpirovaná vedou o nutričnom programovaní ENP, na základe najnovších vedeckých zistení z oblasti nutričného programovania Nutricia experti vytvorili Profutura Program, ktorý prináša odborné poradenstvo v oblasti výživy, aplikáciu pre kontrolu zdravého vývoja Vášho dieťaťaťa, produkty inšpirované vedou o nutričnom programovaní v rannom veku.

Návod na prípravu výživy:

1. Dôkladne si umyte ruky a vysterilizujte všetko náčinie, ktoré budete používať. 
2. Čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá prevarte a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C.
3. Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.
4. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky. Prášok v odmerke nestláčajte.
5. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.
6. Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Snímte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom. 
7. Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku ihneď podávajte.

Upozornenie:

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie novorodencov. Zavádzanie náhradnej dojčenskej výživy konzultujte s vaším lekárom alebo kompetentným zdravotníckym odborníkom. Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, keď sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov dojčenie nie je možné.

Podobný produkt

EAN kód: 4008976529804
Značka: Nutricia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: