Vagisan HydroKrém krém s aplikátorom 25 g

Neohodnotené
 
 

Zdravotnícka pomôcka, určená k aplikácii do pošvy a na vonkajšie intímne oblasti pri pocite suchosti, pálenia, svrbenia, drobné poranenia a bolesť pri pohlavnom styku.

Balenie: 25 g

Dostupnosť Skladom
8,90 €    
Kód tovaru 8730
Kategória Gynekologické problémy
 

Biely a zvláčňujúci krém bol vyvinutý k aplikácii pri symptómoch suchosti v pošve. Neobsahuje hormóny (estrogény), a preto je možné ho užívať spoločne s hormonálnou substitučnou terapiou alebo striedať s vaginálnymi krémy alebo čapíky s obsahom hormónov (estrogénov). Prídavkom kyseliny mliečnej je hydrokrém upravený na hodnotu pH 4,5, čím podporuje udržanie prirodzenej hodnoty pH v pošve.

Hydrokrém zmierňuje ťažkosti pri suchosti pošvy vďaka dvom faktorom:
- Krém obsahuje vysoký podiel vody, čím pokožke v oblasti pošvy a vo vonkajšej intímnej oblasti dodáva vlhkosť.
- Vyživujúci lipidy (tuky) udržujú pokožku vláčnu.

Pravidelné používanie prípravku môže mať pozitívne účinky pri prevencii podráždení a zápalov pošvy a vonkajšie intímnej oblasti.


Krém možno pri suchosti pošvy používať pred pohlavným stykom.

Pri ťažkostiach v oblasti pošvového vchodu a vonkajších intímnych partií aplikujte krém podľa potreby aj niekoľkokrát denne čistým prstom a rozotrite ho; stačí prúžok krému o dĺžke asi 0,5 cm.
Krém je možné používať aj pred pohlavným stykom alebo pri menštruácii.
HydroKrém možno pri dobrej znášanlivosti používať aj dlhšiu dobu, a to aj počas tehotenstva (bez aplikátora, pozri "Pokyny pre použitie počas tehotenstva") a dojčenie.

ŠUKL kód: P92184

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: