Vitagyn C krém 30 g

Kód: 8739
Neohodnotené
15,60 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Krém vytvára nepriaznivé prostredie pre bakteriálnu kolonizáciu vyvolanú E. coli a zabraňuje tak recidívam infekcií močových ciest.

Balenie: 30 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Pred použitím tohto prostriedku si dôkladne umyte ruky.Vaginálny krém Vitagyn C aplikujte raz denne, najlepšie večer pred spaním, šesť po sebe idúcich dní. Na udržovanie používajte 1 – 2 aplikácie týždenne v období 12 týždňov alebo dlhšie. Vaginálny krém Vitagyn C je bez zápachu, nezanecháva žiadne mastné zvyšky a nerobí škvrny na spodnej bielizni.

1) otvorte tubu a na jej hrdlo naskrutkujte jednorazový aplikátor.
2) jemne stlačte tubu tak, aby sa aplikátor naplnil až po uzáver krémom. 
3 ) odskrutkujte aplikátor z tuby a zaveďte ho čo najhlbšie do pošvy. Na uľahčenie zavedenia aplikátora odporúčame polohu v ľahu. Tlačte piest aplikátora až do jeho úplného vyprázdnenia. Aplikátor sa po použití nesmie znova používať a mal by byť zlikvidovaný.

Používanie, najmä ak je dlhodobé, každého produktu na povrchové použitie, môže vyvolať príznaky senzibilizácie; v takom prípade prerušte liečbu a poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehĺtajte. Zamedzte kontaktu s očami. Nepoužívajte spolu s inými zdravotníckymi pomôckami alebo liekmi bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom. Odporúča sa osobné použitie zdravotníckej pomôcky.

ŠUKl kód: P82059

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: