TantumGrip horúci nápoj pomaranč 10 ks

Neohodnotené
 
 

Liek, účinný pri úľave od príznakov prechladnutia, chrípky, úľavy od bolestí - v hrdle a bolesti hlavy, uvoľnenia upchatého nosa a zníženia teploty.

Balenie: 10 vreciek

Dostupnosť Skladom
6,30 €    
Kód tovaru 10647
Kategória Horúce nápoje
 

Liek obsahuje kombináciu liečiv, ktoré sú účinné pri úľave od príznakov spojených s prechladnutím a chrípkou, vrátane úľavy od bolestí, bolesti v hrdle a bolesti hlavy, uvoľnenia upchatého nosa a zníženia teploty. Paracetamol je dobre známy liek proti bolesti (analgetikum). Je účinný proti bolestiam, vrátane bolesti hlavy a môže tiež znižovať horúčku (antipyretikum). Fenylefríniumchlorid (nosové dekongestívum) zmenšuje opuch v nose, uvoľňuje upchatý nos a znižuje tlak, ktorý môže spôsobovať bolesť hlavy.

Použitie a dávkovanie:

Dospelí a deti vo veku 12 rokov a staršie: 1 vrecko každých 4 - 6 hodín, maximálne 4 vrecká počas 24 hodín. Liek sa nemá užívať dlhšie ako 5 dní. 

je určený na perorálne podanie. Obsah jedného vrecka sa rozpustí v pohári teplej alebo studenej vody (približne 150 ml) a podľa potreby sa prisladí.

Upozornenie:

Liek sa neodporúča počas tehotenstva a dojčenia. Liek sa nemá podávať deťom mladším ako 12 rokov. U pacientov s Raynaudovým fenoménom alebo s diabetom mellitus používať liek s opatrnosťou. Opatrnosť sa odporúča pri podávaní paracetamolu pacientom s ťažkou poruchou funkcie obličiek alebo pečene. Pacientov je potrebné poučiť, aby súbežne neužívali iné lieky obsahujúce paracetamol. Počas liečby sa nesmú piť alkoholické nápoje. Má sa vziať do úvahy obsah sodíka v lieku u pacientov so zníženou funkciou obličiek a u pacientov na diéte s kontrolovaným obsahom sodíka. Liek obsahuje sacharózu.

EAN kód: 8000036022030
Značka: Angelini
ŠUKL kód: C3191C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: