NUTRILON Profutura krupicová kaša banán-marhuľa 225 g

Neohodnotené
 
 

Mliečne kaše Nutrilon Profutura rešpektujú špecifické požiadavky dieťaťa v každom stupni vývoja vďaka jedinečnému systému progress. Chuť, textúra, a množstvo vlákniny je v každej kašu upravené tak, aby vyhovovalo veku dieťaťa. Tým prispievajú k budovaniu zdravých stravovacích návykov.

Dostupnosť Skladom
3,60 €    
Kód tovaru 7224
Kategória KAŠE A PRÍKRMY
 

Popis produktu

Mliečne kaše Nutrilon Profutura rešpektujú špecifické požiadavky dieťaťa v každom stupni vývoja vďaka jedinečnému systému progress.

Chuť, textúra, a množstvo vlákniny je v každej kašu upravené tak, aby vyhovovalo veku dieťaťa. Tým prispievajú k budovaniu zdravých stravovacích návykov. Mliečne kaše profutura sú vyrobené z vysoko kvalitných obilnín a zostavené tak, aby vám pomohli položiť pevné základy pre zdravie Vášho dieťaťa v dospelosti. Správna funkcia energetického metabolizmu, ku ktorej prispieva vitamín B1. Správna funkcia imunity, ktorú podporujú vitamíny A, C a D. Normálny rozvoj poznávacích schopností dieťaťa, ku ktorému prispieva železo a jód. Navyše obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9:1) Bez pridaného cukru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: