NUTRILON Profutura ryžovo-kukuričná 225 g

Neohodnotené
 
 

Unikátna zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 - prirodzene podporujú zdravú črevnú mikroflóru dieťaťa.

Dostupnosť Skladom
3,60 €    
Kód tovaru 7227
Kategória KAŠE A PRÍKRMY
 

Popis produktu

Popis a určenie: unikátna zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 - prirodzene podporujú zdravú črevnú mikroflóru dieťaťa a chráni ho tak zvnútra správna funkcia energetického metabolizmu, ku ktorej prispieva vitamín B1 normálny rozvoj poznávacích schopností dieťaťa, ku ktorému prispieva železo a jód obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály – ako sú vitamíny A, C a D Nutrilon Profutura mliečna kaša ryžovo-kukuričná od ukončeného 4. mesiaca. neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky mliečne kaše Nutrilon dieťatku nielen dodajú všetky potrebné živiny, ale tiež podporujú jeho imunitný systém bez pridaného cukru (obsahuje prírodné cukry).       

Spôsob použitia: Prevarte dojčenskú vodu a schlaďte ju na cca 40-50 °C. Do taniera alebo misky nalejte 150ml vody. Postupne pridávajte potrebných počet polievkových lyžíc prášku a zamiešajte.       

Hustotu kaše si môžte podľa potreby upraviť pridaním vody či prášku. Kašu podávajte deťom malou plastovou lyžičkou.       

Upozornenie: Je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu. Porciu pripravujte vždy tesne pred podávaním.

Nedojedenú porciu už znovu nepodávajte. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa. Informácie ohľadom zloženia a výživových hodnôt sa nachádza na obale a etikete. Skladovať na suchom a tmavom mieste.

Chráňte pred priamym slnečným žiarením!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: