Natures Aid Co-Enzyme Q10 300 mg 60 kapsúl

Neohodnotené
 
 

Vysoká dávka Koenzýmu Q-10 (300mg) môže pomôcť spomaliť prejavy starnutia a tvorby vrások zo stresu, vyčerpania a nedostatočnej výživy.

Balenie: 60 kapsúl

Dostupnosť Skladom
51,95 €    
Kód tovaru 7926
Kategória Koenzýmy, vysoký cholesterol
 

Odporúča sa pri ochoreniach srdca a pri užívaní liekov na cholesterol, lebo tieto priamo blokujú tvorbu vlastného koenzýmu Q-10 v tele. Koenzým Q10 (vitamín Q) sa vyskytuje v bunkách ľudského tela, hlavne v srdcovom svale, mozgu a pečeni. Jeho úlohou je produkcia energie a ochrana buniek pred poškodením oxidáciou a predčasným starnutím. Organizmus si ho čiastočne vytvára sám, ale jeho spotreba je veľmi vysoká.
S vekom klesá schopnosť tela vytvoriť si vlastný koenzým Q10. Jeho prísun stravou je často nedostatočný. Ideálne množstvo u zdravých ľudí je 10-30 mg koenzýmu Q10 denne. Iná situácia je u kardiovaskulárnych ochorení. Deficit koenzýmu Q10 je spájaný s aterosklerózou, chronickým srdcovým zlyhávaním, stavmi po aortokoronárnej bypasovej chirurgii, pri liečbe statínmi, kardiomyopatiách, srdcovoých arytmiách, prolapse mitrálnej chlopne, ale aj artériovej hypertenzii.

Použitie:

1 kapsula denne s jedlom

Zloženie:

Tento produkt neobsahuje žiadne umelé farbivá a príchute, mlieko, laktózu, glutén, pšenicu, kvasnice, orechy, soľ, sóju, škrob, cukor ani žiadne GMO (geneticky modifikované organizmy)

EAN kód: 5023652295063
Značka: Natures Aid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: