Arterin 90 tabliet

Neohodnotené
 
 
Arterin® obsahuje monacolin K z červenej fermentovanej ryže, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi prírodnou cestou.
 
Balenie: 90 tabliet
Dostupnosť Skladom
19,98 €    
Kód tovaru 6165
Kategória Cholesterol, koenzýmy a omega
 

1 tableta obsahuje  prášok z ryže fermentovanej kvasinkou Monascus purpureus 97.15 mg (obsahuje max. 3% monakolínov - 2,9mg) a vitamín B1 (tiamínmononitrát).

Použitie:

Odporúčané dávkovanie je 1 tableta 1x denne spolu s jedlom, prednostne večer.

Zloženie:

Červená fermentovaná ryža, monakolín K (z červenej fermentovanej ryže), tiamín mononitrát - vitamín B1 (1,1mg).

Upozornenie: 

 Tento výrobok by nemali užívať tehotné alebo dojčiace ženy, deti do 18 rokov alebo dospelí nad 70 rokov, osoby, ktoré už užívajú iné produkty obsahujúce červenú fermentovanú ryžu, alebo osoby, ktoré užívajú lieky na zníženie hladiny cholesterolu. Tento produkt sa neodporúča, keď máte problémy s pečeňou alebo s obličkami, bolesť alebo slabosť svalov. Ak máte viac ako 65 rokov alebo ak potrebujete ďalšie informácie, poraďte sa pred užitím prípravku so svojím lekárom alebo lekárnikom. Tento výrobok je výživový doplnok a nemá sa užívať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy ani zdravého životného štýlu. Počas užívania tohto prípravku sa neodporúča konzumácia grapefruitov (šťavy ani ovocia). V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov pri užívaní tohto produktu vyhľadajte lekársku pomoc. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosah malých detí.

EAN kód: 5391520944789
Značka: Omega Pharma s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: