Condrosulf 400mg por.cps.dur. 60 x 400mg

Kód: 175
Neohodnotené
13,50 €
Skladom

Condrosulf 400 mg cps 60 ks

Liek je určený na dlhodobú liečbu degeneratívnej choroby kĺbov (osteoartrózy), hlavne nasledujúcich typov osteoartrózy: stehnovo-lýtková, stehnovo-kolenná, artróza bedrového kĺbu, artróza kolena a artróza prstových kĺbov.

balenie: cps 60 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Condrosulf 400 mg cps 60 ks

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť). Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).
Liek sa obvykle užíva v dávkovaní 2 kapsuly (užité naraz) 1x denne.

Kapsuly sa užívajú nezávisle od jedla (pri ťažkostiach GIT sa odporúča užiť dávku po jedle), vždy v celku (nerozhryznuté) a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. O dĺžke liečby rozhoduje lekár (obvykle jeden liečebný cyklus trvá 3 mesiace), pričom prvé účinky liečby sa prejavia až po 2-4 týždňoch pravidelného užívania.

Upozornenie:
Tento liek sa má predpisovať počas gravidity s opatrnosťou.
Liek má byť podávaný ženám, ktoré sú gravidné alebo dojčia iba v prípade skutočnej potreby a len pod priamym lekárskym dohľadom.
Neexistuje žiadny dôkaz podporujúci užívanie chondroitín sulfátu u detí od 0 do 15 rokov, preto sa u detí neodporúča užívať.

Účinné látky

chondroitini sulfas natricus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: