GS Condro DIAMANT tbl 60 ks

Kód: 170
18,98 €
Skladom

GS Condro DIAMANT tbl 60 ks

Pomáha udržiavať pohyblivosť a pružnosť kĺbov a vitamínu C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek

balenie: 60 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

GS Condro DIAMANT tbl 60 ks

je v dennej dávke obsiahnutých 1061,3 mg glukozamín sulfátu v garantovanej kvalite Clini-Q.

Originálna kvalita Clini-Q je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke.

  • Základom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro je glu­kozamín sulfát – základná stavebná molekula tzv. proteoglykánov – látok prirodzene zaisťujúcich pružnosť a zároveň výživu kĺbovej chrupavky. Je tiež základnou súčasťou kĺbového mazu.
  • Revolučný komplex FORTESCIN® je kombinácia:špeciálnej účinnej látky Aescin - extrakt z pagaštanu konského (Aesculus hippocastanum), ktorý pomáha udržiavať pohyblivosť a pružnosť kĺbov (ID 3202), taktiež prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež prispieva k zlepšeniu obehu telesných tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácia tkanív) a vitamínu C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek.

Použitie: Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).

Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou. Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť). Podávanie deťom mladším ako 12 rokov je kontraindikované.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 1x denne.

Tabletu je možné užiť kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Z podstaty účinných látok vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto je veľmi dôležité užívať GS Condro DIAMANT® aspoň 2 mesiace. Túto dvojmesačnú kúru opakujte 3× ročne. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok trvalo, najmä pokiaľ sú Vaše kĺby silne namáhané.

Upozornenie: Nie je určený pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

Aktívne látky: glukozamín sulfát , aescin (escín) , kyselina L-askorbová (vitamín C)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: