Kolagén 4000 vrecúška 30 ks

Kód: 172
Neohodnotené
21 €
Skladom
Rozpustný prášok na prípravu nápoja s obsahom kolagénu, kalcia a vitamínov C a D. Vďaka obsahu vitamínu C a D:• prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického cvičenia a po ňom,• prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek,• prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu žíl,• prispieva k normálnej absorpcii/využitiu kalcia a fosforu,• prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi,• vitamín D je u detí potrebný pre normálny rast a vývoj kostí. Vápnik v Kolagén je potrebný pre udržiavanie zloženia kostí a prispieva k normálnej funkcii svalov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie

1 vrecúško (v mg):
Kolagénny hydrolyzát I. a III.: 3 990 mg,
Kolagén typu II.: 10 mg,
Kyselina citrónová: 1 120 mg,
Vápnik: 52,5 mg (6,6 % ODD),
Hydrogénuhličitan Na+: 100 mg, Aróma granátové jablko
57376: 60 mg, Kyselina askorbová – vit. C: 50 mg (62,5 % ODD), Bromelaín 1 200 GDU/g: 40 mg, Sukralóza: 19 mg,
Azorubín (potravinárske farbivo): 10 mg, Vit D3: 1,25 μg (25 % ODD), Kys. hyalurónová: 0,5 mg

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Liek je nutné užívať v stanovených časových odstupoch, prípadne je nutný minimálny odstup medzi dvomi dávkami lieku. Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou. Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť). Podávanie deťom mladším ako 10 rokov je kontraindikované.
Podávanie deťom mladším ako 10 rokov je kontraindikované.
Výživový doplnok sa odporúča užívať v množstve 1 vrecúško 1 – 3x denne. Obsah vrecúška sa rozpustí vo vode (cca 200 – 300 ml). Deti od 10 rokov max. 1 vrecúško denne.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného na vrecúšku a bočnej strane škatuľky.
Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Nie je vhodný pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy!
Uchovávajte v suchu pri teplote 10 – 25 °C

Aktívne látky

cholekalciferol (vitamín D3) , kolagénny hydrolyzát I. , kolagénny hydrolyzát II. , kolagénny hydrolyzát III. , kyselina hyalurónová , kyselina L-askorbová (vitamín C) , vápnik (nešpecifikovaný)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: