Avéne YsthéAl krém proti vráskam 30ml

Kód: 10680
Neohodnotené
28,50 €
Skladom

Korekcia všetkých prejavov starnutia kože, ktoré sú spôsobené prevažne UV žiarením : vrásky, jemné ryhy, strata pružnosti, jasu a žiarivého tónu pleti. 

Balenie: 30 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Prevencia a korekcia všetkých prejavov starnutia kože, ktoré sú spôsobené prevažne UV žiarením : vrásky, jemné ryhy, strata pružnosti, jasu a žiarivého tónu pleti. Pre suchú pleť.

Priaznivé účinky:

YsthéAL Krém proti vráskam zachováva mladý vzhľad pleti vďaka jedinečnému spojeniu patentovaných aktívnych látok:

  • Retinaldehyd, jedinečná aktívna látka proti starnutiu kože s klinicky preukázanou účinnosťou proti vráskam (testovaná pod dermatologickýcm dohľadom ). Podporuje bunkovú aktivitu v koži .
  • O.G.G. zvyšuje účinnosť retinaldehydu pre posilnené pôsobenie proti vráskam. Chráni elastínové vlákna kože, obnovuje žiarivý tón pleti a vypnutosť pleti.
  • Pre- tokoferyl, silný antioxidant, vytvára ochranný štít proti pôsobeniu voľných radikálov.
  • Termálna voda Avene upokojuje, pôsobí proti podráždeniu a prináša pleti okamžitý komfort.

Vrásky sú zjemnené, pleť je vypnutejšia a žiarivejšia .

Je tento prípravok vhodný aj pre mňa?

YsthéAL Krém proti vráskam je špeciálne určený na vrásky, stratu pružnosti, tónu a jasu pleti u všetkých typov suchej kože vrátane citlivej. Jeho vysoká znášanlivosť bola testovaná na citlivej koži. Jeho bohatá textúra je určená pre suchú kožu, obnovuje pružnosť a komfort.

Návod na použitie: 

Aplikujte večer na tvár a krk. Jemne očistite tvár a krk, odstráňte všetok make - up. Aby ste naniesli krém rovnomerne, dajte si na končeky prstov malé množstvo a potom rozotrite krém na tvár, čelo a krk s použitím celého povrchu Vašich prstov. Nanášajte krém na tvár od stredu von a na krk zospodu nahor.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: