Parasoftin Exfoliačné ponožky 1 pár

Kód: 1843
11 hodnotení
6,80 € –13 %
Parasoftin Exfoliačné ponožky 1 pár
6,80 € –13 % 5,95 €
Skladom

Parasoftin – exfoliačné ponožky

- sú inovatívny produkt, ktorý predstavuje intenzívnu a pohodlnú starostlivosť o chodidlá.

 - balenie: 1 pár ponožiek

Detailné informácie

Podrobný popis

Parasoftin – exfoliačné ponožky

- sú inovatívny produkt, ktorý predstavuje intenzívnu a pohodlnú starostlivosť o chodidlá.

V závislosti od rozsahu poškodenia, komplex látok Parasoftin penetruje do zrohovatených vrstiev kože, zmäkčuje ich a odstraňuje.

AHA/BHA kyseliny účinne stimulujú regeneračné a reparačné procesy. Komplex extraktov (extrakt z medu a extrakty z rastlín: opuncia figová, hruška, mučenka jedlá – marakuja, citrón, grapefruit a ananás), urea a alantoín hydratujú suchú pokožku, podporujú jej regeneráciu a obnovu, zanechávajú ju jemnou a vláčnou. Tieto starostlivo vybrané látky v exfoliačných ponožkách zabezpečujú intenzívne hydratovanú hladkú a jemnú pokožku. Exfoliačný proces začína spravidla medzi 4. a 7. dňom po aplikácii. Odlúpnuté vrstvy kože opatrne odstráňte. Nikdy kožu neodtŕhajte! Celková regenerácia nastane zvyčajne po 7 až 12 dňoch.

Upozornenie: Produkt je určený výhradne na použitie na chodidlá. Nepoužívajte ho na iné časti tela. Vyhnite sa aplikácii na podráždenú, citlivú alebo poranenú kožu. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku obsiahnutú v produkte. Nesmie sa používať u pacientov s cukrovkou, plesňovými ochoreniami a ekzémami. Pred použitím aplikujte malé množstvo substancie na kožu, aby ste vylúčili výskyt alergickej reakcie. V prípade podráždenia, pálenia, štípania alebo začervenania v mieste aplikácie, produkt prestaňte používať.

Použite bezprostredne po otvorení balenia. Po použití zlikvidujte. Výrobok je určený na jednorazové použitie. Aplikujte tak často, ako je to potrebné, nie však častejšie ako po 30 dňoch. Výrobok skladujte v originálnom balení pri izbovej teplote, chráňte pred svetlom a teplom. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu malých detí. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami. V prípade kontaktu s očami alebo sliznicami opláchnite postihnuté miesto veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Spôsob použitia:

    1. Pred použitím odstráňte lak z nechtov a šperky z chodidiel a členkov.
    1. Opatrne otvorte balenie a rovnomerne roztiahnite tekutinu v ponožkách. Pre väčšie pohodlie, odporúčame na exfoliačné ponožky nosiť tenké bavlnené ponožky.
    1. Obujte si ponožky a nechajte na nohách po dobu 60 – 90 minút.
    1. Jemne si umyte chodidlá vodou a mydlom.

 

ZLOŽENIE:

Alcohol denat., Aqua, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycolic Acid, Urea, Sodium Lactate, Mel Extract, Opuntia-Indica Extract, Pyrus Communis Fruit Extract, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Citric Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Menthol, Allantoin, Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citronellol.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: