Vulm Aescin 60 tabliet

Neohodnotené
 
 

Aescin VULM® je výživový doplnok s obsahom prírodnej látky aescin vo forme rastlinného extraktu pagaštanu konského

Balenie: 60 tabliet

Dostupnosť Skladom
6,55 €    
Kód tovaru 12126
Kategória Liečba kŕčových žíl
 

Napomáha znižovať tvorbu opuchov

Napomáha zvládať ťažkosti sprevádzajúce postihnutie žíl:

Pocit unavených a bolestivých nôh

Pocit opuchnutých nôh

Napomáha pri hemoroidoch

Odporúčaná denná dávka je 1x denne 1 tableta. Tablety užiť v celku, najlepšie po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Zloženie aescínu VULM® sme zvolili na základe skúseností s používaním alfa aescínu v praxi a na základe skúseností s používaním liekov obsahujúcich túto účinnú látku. Aescin VULM® je vyrábaný v priestoroch, ktoré spĺňajú najprísnejšie požiadavky Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv na výrobu liekov.

Akú účinnú látku obsahuje Aescín VULM® a na čo sa používa?

Alfa aescín obsiahnutý v extrakte z pagaštanu konského je látkou obsiahnutou v celej rade liekov. Klinickými studiemi1,2 aj dlhoročným používaním bola preukázaná jeho silná účinnosť proti zápalom a opuchom. Navyše má aj venoprotektivní účinky.

Použitie alfa aescínu: pri zvládaní lokálnych opuchov a zápalov (úrazy, operácie, zubné zákroky) podporuje vstrebávanie hematómov (krvných podliatin) u pacientov trpiacich chronickou žilovou nedostatočnosťou (pocit ťažkých, bolestivých nôh, varixy, ..) alebo hemoroidy pri zápaloch častí pohybového aparátu - zápaly šľachových puzdier, ...

Hlavnou výhodou alfa aescínu je jeho protizápalový účinok, ktorý nie je sprevádzaný nežiaducimi účinkami napr. Podráždením tráviaceho traktu (žalúdočná sliznica), ako je tomu u iných liekov.

 

EAN kód: 8595575300072
Značka: VULM s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: