Walmark Varixinal 60 tabliet

Neohodnotené
 
 

Prírodný prípravok, ktorý vďaka obsahu pagaštanu konského pomáha k udržaniu zdravých žíl a správne elasticite.

Balenie: 60 tabliet

Dostupnosť Skladom
12,70 €    
Kód tovaru 11469
Kategória Liečba kŕčových žíl
 

Máte sedavé zamestnanie alebo dlhú dobu stojíte? Tak to určite budete poznať ten pocit mravčenia, ťažkých alebo dokonca opuchnutých nôh. Tieto prejavy sú prvými príznakmi problémov s cirkuláciou krvi v končatinách. Práve tieto ťažkosti dolných končatín patria medzi najčastejšie civilizačné neduhy v populácii. Dokonca už vo veku 30 rokov postihujú 20% žien a 3% mužov, pričom s vekom výskyt stúpa.

Pomáha k udržaniu zdravých žíl a správne elasticite, pomáha revitalizovať unavené nohy, napomáha zmenšiť opuchy a zmierniť pocity ťažkosti nôh, podporuje správny obeh krvi v žilách.

Extrakt zo semien pagaštanu konského obsahuje bioflavonoid aescín, ktorý podporuje správny obeh krvi v žilách. Listnatec bodlinatý pozitívne ovplyvňuje elasticitu žilových stien, napomáha obmedzovať tvorbu opuchov a prispieva k pocitu sviežosti a ľahkosti nôh. Čučoriedky pôsobia ako antioxidanty a podporujú revitalizáciu unavených nôh. Štvrtou dôležitou rastlinkou je gotu kola pomáhajúca udržovať správny žilový obeh. Varixinal tiež obsahuje hesperidín a vitamín C, ktorý tiež blahodarne pôsobia na stav cievnych stien.

Pagaštan konský - extrakty zo semien tohto stromu obsahujú účinnú látku aescín, ktorá patrí medzi saponíny a podporuje správny žilový obeh.

Čučoriedky obsahujú antokyanozidy, ktoré pôsobia ako antioxidanty. Pomáhajú zachovať pružné žily, kapiláry, neporušené cievy (celistvosť) a pomáhajú v boji so škodlivými voľnými radikálmi.

Listnatec bodlinatý obsahuje Ruskogenin a neoruskogeniny, ktoré podporujú žilovej mikroobeh v nohách. Listnatec bodlinatý pomáha znižovať tvorbu opuchov končatín. Revitalizuje a prináša pocit ľahkosti vašim nohám.

Gotu kola pomáha zachovať cievny obeh a podporuje periférne mikroobeh.

EAN kód: 8596024014281
Značka: Walmark

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: