Jablotron Monitor dychu Nanny BM02

Neohodnotené
 
 

Monitor dychu Nanny je česká certifikovaná zdravotnícka pomôcka monitorujúca pohyby a dýchanie dieťatka od 2 do 15 kilogramov telesnej hmotnosti.

Snímacia podložka je vyrobená z kvalitného odolného plastu, ktorý zabráni preniknutiu vlhkosti.

Balenie okrem snímacej podložky a vyhodnocovacej jednotky obsahuje aj resuscitačný návod, hygienické utierky, plastovú úchytku na stenu a veselé samolepky.

Dostupnosť Skladom
116,34 €    
Kód tovaru 7533
Kategória MAMA A DIEŤA
 

Popis produktu

Monitor dychu Nanny je česká certifikovaná zdravotnícka pomôcka monitorujúca pohyby a dýchanie dieťatka od 2 do 15 kilogramov telesnej hmotnosti. Snímacia podložka je vyrobená z kvalitného odolného plastu, ktorý zabráni preniknutiu vlhkosti. Balenie okrem snímacej podložky a vyhodnocovacej jednotky obsahuje aj resuscitačný návod, hygienické utierky, plastovú úchytku na stenu a veselé samolepky.

Väčšia istota a pokojný spánok

Monitor dychu Nanny nepretržite sleduje pohyby a správne dýchanie dieťatka. Nemôže sa samovoľne vypnúť, pretože sa pred jeho zapnutím spúšťa test funkčnosti. V prípade slabých batérií sa rozsvieti kontrolka, ktorá vás včas upozorní na potrebu výmeny. V noci môžete pokojne spávať, Nanny vaše dieťatko postráži za vás.

 
Svetelné kontrolky

Svetelné kontrolky

Vyhodnocovacia jednotka obsahuje 3 kontrolky. Jedna so symbolom batérie vás upozorní v prípade, že je takmer vybitá. Zelená kontrolka krátkym bliknutím potvrdzuje nádych bábätka a červená kontrolka začne blikať v prípade, že sa dychová frekvencia dieťatka zníži pod 8 nádychov za minútu. V takom prípade sa rozoznie aj akustický signál, ktorý rodičov upozorní, že je dieťatko v ohrození života.

 Keď sa niečo deje...

Keď sa zaznie poplachový signál a začne blikať červená kontrolka, odporúča sa ihneď zavolať rýchlu záchrannú službu a neodkladne začať s resuscitáciou podľa manuálu, ktorý je súčasťou balenia.

Keď sa niečo deje...
 
Veselé samolepky
Veselé samolepky

K monitoru dychu Nanny sú dodávané aj veselé samolepky zvieratiek, ktoré vám pomôžu zútulniť detskú postieľku.

EAN kód: 8594052530056
Značka: Jablotron

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: