Moringa Caribbean Blue for Men 120 kapsúl

Neohodnotené
 
 

Extra elixír pre mužov s unikátnym účinkom na mužskú potenciu, plodnosť a kvalitu sexuálneho života.

Balenie: 120 kapsúl

Dostupnosť Skladom
53,55 €    
Kód tovaru 8199
Kategória Močové cesty, prostata
 

Univerzálne účinky Moringy Caribbean tentokrát v ešte vylepšenej „duo“ kombinácii - 75% moringa prášok z listov a 25% moringa prášok zo semienok - EXTRA PRE MUŽOV. Pozitívne pôsobí na mužskú potenciu a plodnosť. Vďaka komplexu vitamínov (najmä vit. E), minerálov (najmä Zn) a aminokyselín (najmä vysoký obsah arginínu) zlepšuje prietok krvi, zvyšuje počet a kvalitu spermií, čím zlepšuje erekciu.

Prínos užívania:

 • Podporuje neuroendokrinný systém, sexuálne funkcie a motiváciu
 • Zvyšuje výdrž pri sexe a opakovaný akt
 • Pôsobí na potenciu, plodnosť, hladinu testosterón, produkciu spermií, normalizáciu krvného tlaku, celkového zdravia a vitality muža.

Zloženie:

100% Moringa carribean – sušené listy a extrakt semien.

Obsah balenia:

 • Balenie obsahuje 120 kapsúl Moringy Caribbean.
 • Hmotnosť kapsule je 425 mg.
 • Hmotnosť balenia je 63,6 g ±5%.

Dávkovanie:

 • Denná dávka pre dospelých - 4 kapsule (2 × 2).
 • Kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov.

Pri dodržaní odporúčanej dennej dávky je možné dlhodobé užívanie. Neboli popísané žiadne vedľajšie účinky užívania.

Upozornenie:

Pri užívaní Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN TURBO odporúčame užívať mesiac prípravok Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN (bez obsahu tribulus terrestris) počas cyklovania.

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí

Základnou zložkou prípravku je sušený extrakt zo semien a listov Moringy karibskej (Moringa Carribean) s pozitívnym účinkom na neuroendokrinný systém, reguláciu sexuálnych funkcií a motivácie. Na molekulárnej úrovni je pôsobenie moringy dané:

 • inhibíciou špecifického enzýmu (PDE-5), čo vedie k zvýšenému prekrveniu penisu, silnej a stabilnej erekcii
 • vysokou hladinou L-lyzínu pre vyššiu výdrž pri sexe a opakovaný akt
 • vysokým obsahom arginínu, ktorý je považovaný za viagru prírody, zlepšuje prietok krvi a vylučovanie mužského rastového hormónu, pozitívne vplýva na hustotu a pohyblivosť spermií
 • koncentráciou vitamínu E, ktorý je označovaný za faktor plodnosti, podporuje činnosť pohlavných orgánov, tiež pozitívne pôsobí na potenciu a plodnosť
 • prítomnosťou zinku, ktorý je nevyhnutný pre produkciu spermií, zvyšuje ich počet a zlepšuje ich zdravie
 • vplyvom na hladinu testosterónu a produkovaných spermií
 • modulačným účinkom na hladinu dopamínu
 • vysokou koncentráciou antioxidantov

Z uvedeného vyplýva, že za základný mechanizmus pôsobenia extraktu Moringy sa považuje synergické potláčanie aktivity enzýmu PDE-5 a zároveň aktivity MAOB, čo vedie k zvýšeniu hladiny dopamínu a zabráneniu relaxácii svaloviny penisu.

Výskum taktiež poukázal na vplyv vitamínu E na krvný obeh a červené krvinky. Moringa obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu E a predpokladá sa, že napomáha pri zlepšení cirkulácie krvi aj v penise.

Moringa obsahuje aj relatívne veľa zinku, takže jej konzumácia môže výrazne zlepšiť sexuálne funkcie a problémy pri erektilnej dysfunkcii. Viaceré štúdie ukázali veľmi jasný vzťah medzi množstvom zinku a hladinou testosterónu. Štúdie tiež skúmali dopady vyrovnania hladiny zinku u starších mužov. Bolo preukázané, že so zvyšujúcim sa obsahom zinku sa hladina testosterónu u staršej populácie takmer zdvojnásobila. Moringa tiež obsahuje arginín, prekurzor oxidu dusnatého, ktorý zvyšuje prietok krvi aj v penise. Všetky benefity moringy uvedené vyššie pomáhajú zlepšiť sexuálne funkcie ako vedľajší produkt ostatných prínosov pre zdravie, ktoré Moringa prirodzene poskytuje. Extrakt alebo výluh z listov/semien napomáha okrem iného normalizovať vysoký krvný tlak a tým koriguje ED (nakoľko vyšší krvný tlak a jeho farmakologická liečba sú často asociované aj s ED).

Pravidelné dlhodobé užívanie zvyšuje významne sexuálnu kondíciu a celkový zdravotný stav. Garantované zloženie a kvalita preparátov z vynikajúcich zdrojov Vám môže zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.

EAN kód: 4260568520907
Značka: Moringa Caribbean

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: