Stérimar Na upchaný nos 50 ml

Neohodnotené
 
 

Pomáha prirodzene uvoľniť upchatý nos, potláčať rast baktérií a riziko infekcie z nosových dutín.

Balenie: 50 ml

Dostupnosť Skladom
9,20 €    
Kód tovaru 10956
Kategória Morská voda a výplachy
 

 

Stérimar Na upchatý nos je jediný o meď obohatený hypertonický mikrosprej morskej vody na slovenskom trhu. Na princípe osmózy pomáha prirodzene uvolniť opuch nosovej sliznice a obnoviť priechodnosť nosa. Meď potláča rast a množenie baktérií a pôsobí protizápalovo, napomáha v liečbe infekcií horných dýchacích ciest. Chráni pred komplikáciami nádchy – zápalom prinosových dutín a zápalom stredného ucha.

Použitie:

Má sa aplikovať 2 až 6 vstrekov denne do každej nosovej dierky. Určený je na krátkodobé podávanie (nie dlhšie ako 2 týždne). Môže sa použiť v každej polohe. Anatomicky prispôsobená trubica je bezpečná pri aplikácii do nosových otvorov dojčiat, detí i dospelých. Odporúča sa používať 10-15 dní. Pred použitím sa odstráni ochranný kryt a nástavec sa jemne vsunie do nosovej dierky. Nástavec sa krátko stlačí a nadbytok roztoku sa nechá stiecť sliznicami dolu. Potom sa nos vyfúka. Nástavec sa omyje vodou a saponátom, dôkladne sa opláchne a vysuší.

Po ukončení používania sa odporúča pokračovať používať Stérimar Hygiena nosa a môže byť kombinovaný aj s inými liekmi na liečbu nádchy.

 

EAN kód: 3331300097382
Značka: Stérimar
ŠUKL kód: P89333

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: