Puressentiel S.O.S. Travel Roll-On proti nevoľnosti pri cestovaní 5 ml

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

100% čistý a prírodný. S povzbudzujúcimi a stimulačnými účinkami na tráviaci systém, ktoré potlačujú nevoľnosť a ďalšie nepríjemné pocity spojené s cestovaním.

Balenie: 5 ml

Dostupnosť Skladom
9,70 €    
Kód tovaru 5581
Kategória Nevoľnosť a zvracanie
 

100% čistý a prírodný.

S povzbudzujúcimi a stimulačnými účinkami na tráviaci systém, ktoré potlačujú nevoľnosť a ďalšie nepríjemné pocity spojené s cestovaním.

Použitie: Aktívne prísady zo 100% prírodných zdrojov. Bez obsahu farbív, konzervantov, syntetickej parfumácie a minerálnych olejov. 9 esenciálnych olejov: Zázvor, levanduľa, citrón, mandarínka, majorán, mäta prieporná a tropická bazalka s povzbudzujúcimi a stimulačnými olfaktorickými účinkami na tráviaci systém, ktoré potlačujú nevoľnosť a ďalšie nepríjemné pocity spojené s cestovaním (autom, lietadlomn, loďou apod.).

Obsahuje skvelé vyvažujúce a stabilizačné činidlá na zníženie stresu a zlepšenie trávenia. Pred použitím dôkladne pretrepte.

Nanášajte na pokožku: vnútorné strany zápästí, spánky a krk, pozdĺž žíl, potom si o seba chvíľu trite vnútorné strany zápästí a vdychujte vôňu esenciálnych olejov.

Používajte pol hodiny, štvrť hodiny a tesne pred začiatkom cesty.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: