Flixonel 50 mikrogramov/dávka nosový sprej 60 dávok

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 

Liek zmierňuje príznaky zahŕňajúce kýchanie, svrbenie a slzenie očí a vodnatý výtok z nosa, svrbenie v nose alebo upchatý nos.

Balenie: 60 dávok

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 13 €
Ušetríte 4,10 € (–32 %)
8,90 €    
Kód tovaru 5338
Kategória Nos
 

Používa sa na liečbu alergických príznakov sennej nádchy a iných alergií spôsobených alergénmi prenášanými vzduchom, akými sú alergie na zvieratá, prachové roztoče a spóry (výtrusy) plesní.

Použitie a dávkovanie:

Odporúčaná udržiavacia dávka sú 2 vstreky do každej nosovej dierky 1x denne - ráno.

V prípade závažných príznakov môžu byť potrebné 2 vstreky do každej nosovej dierky 2x denne, ale takéto použitie môže byť len krátkodobé. 
Maximálna denná dávka nemá prekročiť 4 vstreky do každej nosovej dierky. Na udržanie príznakov ochorenia pod kontrolou sa má použiť najnižšia účinná dávka.
Na dosiahnutie úplného terapeutického účinku je potrebné liek pravidelne používať. Bez odporúčania lekára sa tento liek nemá používať nepretržite dlhšie ako 3 mesiace.

Upozornenie:

Liek je určený iba na použitie do nosa. Pred použitím je potrebné liek pretrepať.
Pred 1. podaním lieku je potrebné vystreknúť liek 3-6x do vzduchu, kým sa dosiahne uvoľnenie úplnej dávky z fľaše. Odporúča sa takto postupovať aj neskôr, keď sa liek dlhšie nepoužíva, pričom stačí naprázdno stlačiť dávkovač len 1-2x. Po použití sa má nosový aplikátor utrieť do čista. Nosový aplikátor a ochranný kryt sa môžu oplachovať teplou vodou.

EAN kód: 5054563044938
Značka: GlaxoSmithKline
ŠUKL kód: C5561B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: