Nutrilon 1 Pronutra 1x800 g

Neohodnotené
 
 

Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku, pre bábätká od narodenia, ktoré sú prikrmované, alebo nemôžu byť vôbec dojčené. 

Balenie: 1 x 800 g

Dostupnosť Skladom
17,20 €    
Kód tovaru 7215
Kategória NUTRILON A HAMI
 

Na základe najnovších poznatkov z oblasti výživy detí v ranom veku predstavuje náš tím, pozostávajúci z viac ako 500 vedcov a odborníkov, Nutrilon® 1 Profutura® počiatočné mlieko špeciálne vyvinuté pre bábätká, ktoré sú prikrmované alebo nemôžu byť dojčené vôbec.

Použitie:

Návod na prípravu:
1. Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na zadnej strane) vlejte do vysterilizovanej fľaše.
2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.
3. Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na zadnej strane).
4. Ihneď po uzatvorení fľaše ju dôkladne pretrepte 10 sekúnd vo zvislej polohe.
5. Pred podáváním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Upozornenie:

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie novorodencov. Zavádzanie náhradnej dojčenskej výživy konzultujte s vaším lekárom alebo kompetentným zdravotníckym odborníkom. Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, keď sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov dojčenie nie je možné.

Podobný produkt

EAN kód: 8590340104060
Značka: Nutrilon Pronutra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: