Nutrilon 4 Pronutra 1x800 g

Neohodnotené
 
Pred exspiráciou Zväčšiť
 

Prášková mliečna výživa určená pre batoľatá vo veku od 24-36 mesiacov.

Balenie: 1 x 800 g

EXSPIRÁCIA 11/2021

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 17,50 €
Ušetríte 5 € (–29 %)
12,50 €    
Kód tovaru 12099
Kategória NUTRILON A HAMI
 

Vlastnosti:

  • vitamíny A,C a D - prispievajú k správnej funkcii imunitného systému,
  • LCP Omega -3 ALA ,
  • unikátnu klinicky testovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS (9:1).

Spôsob použitia:

Dôkladne sa umyjú ruky a všetko náčinie, ktoré sa bude používať. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa prevarí a nechá v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vleje do vysterilizovanej fľaše. Na dávkovanie sa použije priložená odmerka a prášok sa zarovná pomocou plastového pásika (vo vnútri obalu) na dosiahnutie presnej dávky. Prášok sa v odmerke nestláča. Do vody sa pridá zodpovedajúce množstvo prášku. Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepe (najmenej 10 sekúnd), kým sa všetok prášok rozpustí. Teplota mliečnej zmesi sa overí kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravená dávka sa ihneď podáva. 

Upozornenie:

Po každom použití je potrebné obal vždy starostlivo uzatvoriť a uchovávať ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Pripravenú stravu spotrebovať do 2 hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidovať. Nepoužívať opakovane prevarenú vodu. Skladovať na suchom a chladnom mieste. Výživový a nutričný profil sa nachádza na vonkajšom obale. Obsah balenia sa má spotrebovať do 1 mesiaca po otvorení.
Prípravok má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa profil sa nachádza na vonkajšom obale. Obsah sa má spotrebovať do 1 mesiaca po otvorení. Nevhodné pre deti do 1 roku veku.
Je potrebné dohliadnuť na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním. 

Podobný produkt

EAN kód: 8590340111280
Značka: Nutrilon Pronutra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: