Artelac Tripleaction očné kvapky 10 ml

5 hodnotení
 
 

Zdravotnícka pomôcka je nepriehľadný očný roztok inšpirovaný prirodzeným zložením slzného filmu.

Balenie: 10 ml

Dostupnosť Skladom
10,79 €    
Kód tovaru 19247
Kategória Očné kvapky, masti a gély
 

Obsahuje prirodzenú zvlhčovaciu zložku - kyselinu hyalurónovú (vo forme hyaluronátu sodného), ktorá sa nachádza v štruktúrach zdravého ľudského oka a v prirodzenom slznom filme a 2 ďalšie zvlhčovacie látky: glycerol a karbomér. Zároveň obsahuje lipidovú zložku (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom). Vďaka tomu zloženie prináša podporu pre všetky 3 vrstvy prirodzeného slzného filmu a to lipidovú, vodnú a mukóznu. Pokročilá formulácia má veľmi vysokú znášanlivosť, pretože neobsahuje konzervačné látky.
Roztok je dodávaný v inovatívnej dávkovaciej fľaštičke, ktorá umožňuje bezpečné a jednoduché použitie prípravku. Môže sa používať 6 mesiacov po otvorení.
Tieto očné kvapky podporujú všetky 3 vrstvy slzného filmu, pre lepšie zvlhčenie povrchu oka v prípade pocitu suchého oka.

Použitie:

Do oka sa kvapne 1 kvapka prípravku podľa potreby. Môže sa používať denne ako často je potrebné. Dĺžka používania nie je obmedzená.
Pred každým použitím prípravku je potrebné umyť si ruky. Prstami ani ničím iným sa nemá nedotýkať hrotu fľaštičky. Tým sa zamedzí kontaminácií roztoku vo fľaštičke.

Upozornenie

Nepoužívajte túto zdravotnícku pomôcku, ak ste alergický na ktorúkoľvek jeho zložku. Použiteľnosť po 1. otvorení je 6 mesiacov.

ŠUKL kód: P1324A

EAN kód: 4030571007029
Značka: Bausch & Lomb
ŠUKL kód: P1324A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: