Hylo Fresh s Euphrasiou očné kvapky 10 ml

Neohodnotené
 
 

Zvlhčujúce očné kvapky vo forme sterilného roztoku bez konzervačných látok na okulárne použitie.

Balenie: 10 ml

Dostupnosť Skladom
8,50 €    
Kód tovaru 11526
Kategória Očné kvapky, masti a gély
 

1 ml očných kvapiek obsahuje 0,3 mg hyaluronátu sodného, pôvodnú materskú tinktúru z Euphrasia officinalis, kyselinu boritú, tetraboritan sodný a sterilnú vodu.

Na upokojenie podráždených očí.

Všeobecne kvapkajte 3-krát denne 1 kvapku do spojovkového vaku v každom oku. Pri závažných problémoch je možné podávať aj častejšie počas dňa. Ak používate prípravok častejšie (napr. viac ako 10-krát denne), nechajte si oči vyšetriť u očného lekára.

Prípravok je vhodný na trvalé používanie, pri dlhšie trvajúcich problémoch by ste však mali (ako pri každom ochorení) požiadať o radu očného lekára.
Pre prípad používání ďalších očných kvapiek je potrebné dodržať medzi jednotlivými aplikáciami interval minimálne 30 minút. Prípravok by sa mal v takom prípade vždy podávať ako posledné kvapky. Očné maste by sa mali v každom prípade aplikovať po aplikácii kvapiek do spojivkového vaku.

Keďže očné kvapky neobsahujú konzervačné látky, sú dobre znášané aj pri dlhotrvajúcom používaní. Vo veľmi zriedkavých prípadoch boli hlásené reakcie precitlivenosti (pálenie, slzenie), ktoré po vysadení prípravku ihneď odzneli.

Po nasadení kontaktných šošoviek doporučujeme počkať s použitím očných kvapiek asi 30 minút, aby sa zabránilo reakcii z precitlivenosti, ktorú môže vyvolať vzájomné pôsobenie zložiek nachádzajúcich sa v prípravku a kontaktných šošoviek.

Očné kvapky sa na základe dostupných údajov môžu používať aj u detí, ako aj tehotných a dojčiacich žien.

EAN kód: 4031626711175

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: