Bepanthen Care Masť 30 g

Kód: 259
Neohodnotené
4,74 €
Skladom
Chráni pred vznikom zaparenín a zároveň sa stará o jemnú detskú pokožku.Odporúča sa nanášať na pokožku zadočka pri každej výmene plienky a tak chráni dieťa pred príčinami vzniku zaparenín.Aj na starostilivosť o suchú pokožku náchylnú na podráždenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie
Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
Prípravok je určený na vonkajšie použitie (aplikuje sa na kožu, vlasy, nechty, alebo sliznice).

Na čistý a suchý zadoček a jeho okolie naneste tenkú vrstvu ochrannej masti pri každom prebaľovaní. Na celý zadoček dieťatka stačí naniesť množstvo masti vo veľkosti hrášku. Masť sa dobre vstrebáva a nezanecháva na pokožke biely film.

Masť je vhodná aj pre dospelých na starostlivosť o suchú pokožku náchylnú na podráždenie.
Masť sa stará o bradavky namáhané dojčením. Používajte po každom dojčení. Pred dojčením odstráňte prípadné zvyšky masti.

Informácia od dodávateľa *

Chráni pred vznikom zaparenín a zároveň sa stará o jemnú detskú pokožku. Nanášajte na pokožku zadočka pri každej výmene plienky a chráňte tak svoje dieťa pred príčinami vzniku zaparenín. Aj na starostilivosť o suchú pokožku náchylnú na podráždenie.

* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: