TC HLIVA USTRICOVITÁ + lactobacily so šípkami, 60+60cps.

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Najsilnejšia hliva na trhu. Prírodná podpora správneho fungovania organizmu.

Balenie: 60 + 60 kapsúl

Dostupnosť Skladom
17,17 €    
Kód tovaru 1812
Kategória Podpora imunity
 

Charakteristika:

IMUNITA - TRÁVENIE s vitamínom C a vysokým obsahom vlákninyNajsilnejšia hliva na trhu*Prírodná podpora správneho fungovania organizmu a na doplnenie potrebných látok. Vhodné užívať počas rekonvalescencie, na získanie vitality a energie, pri bezgluténovej diéte, na správne zažívanie a zdravú črevnú mikroflóru.Je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy. * Najvyšší obsah deklarovaných betaglukánov. Podľa prieskumu z lekární, máj 2017.

Odborníci už veľa rokov hovoria o obdivuhodných pozitívnych účinkoch hlivy ustricovitej. Táto výnimočná huba je bohatým zdrojom množstva prírodných látok. Preto nám radia, aby sme ju začlenili do nášho bežného jedálneho lístka, rovnako ako odporúčajú aj užívanie lactobacilov („priateľských" živých baktérií).

Hliva ustricovitá s vysokým obsahom vlákniny, a najmä betaglukánov podporuje zvýšenie prospešnej mikroflóry v črevách a pôsobí ako tzv. prebiotikum – výživa pre priateľské živé baktérie. Kombináciou hlivy s laktobacilami a šípkami, ktoré sú bohatým zdrojom vitamínu C, dôjde k zvýšeniu obranyschopnosti organizmu. Tento silnejší účinok sa v prípade použitia hlivy ako zdroja prebiotík ešte prehlbuje vzhľadom na komplexnosť účinkov látok, ktoré táto huba obsahuje. Výsledkom dlhodobého užívania tejto originálnej kombinácie niekoľkých účinných zložiek je silnejšia podpora imunitného systému. Vďaka obsahu šípku priaznivo pôsobí na trávenie.

Dávkovanie:  1 kapsula 2x denne pred jedlom.

Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody.

Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: