WALMARK MARŤANKOVIA SIRUP pomaranč 150 ml

Kód: 186
Neohodnotené
6 €
Skladom
Marťankovia sirup je komplexom vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre fyziologický rast a zdravý vývoj organizmu. Navyše obsahuje komplex Imunactiv®, ktorý je tvorený štyrmi zložkami a to betaglukánom, bioflavonoidmi, vitamínom C a zinkom.Účinky:• vitamín C a zinok podporujú prirodzené funkcie imunitného systému• vitamíny B1, B3 a B5 sú potrebné na uvoľnenie energie z potravy a prispievajú k normálnemu rastu a vývoju• vitamíny a minerály podporujú vitalitu a celkové zdravie • vitamíny (C, D, K) a minerály (zinok, železo) podporujú fyziologický rast a správny vývojSirup je veľmi šetrný k organizmu, pretože neobsahuje žiadne farbivá, náhradné sladidlá ani alergény ako sú lepok, orechy, vajcia a sója. Má výbornú pomarančovú chuť a je vhodný pre deti už od jedného roka života.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Podávanie deťom mladším ako 1 rok je kontraindikované.
Prípravok sa obvykle užíva u deti vo veku 1-3 rokov v dávke 5 ml sirupu 1x denne (5 ml = 1 čajová lyžička), u detí od 3 rokov a dospelých – možno zvýšiť dávkovanie na 10 ml sirupu denne. Na dávkovanie sirupu môžete použiť priloženú kalibrovanú lyžičku.

Aktívne látky

beta-glukán (1,3/1,6 D) , bioflavonoidy (nešpecifikované) , cholekalciferol (vitamín D3) , D-alfa-tokoferol (vitamín E) , D-biotín (vitamín B7, vitamín H) , jód (nešpecifikovaný) , kyanokobalamín (vitamín B12) , kyselina L-askorbová (vitamín C) , kyselina listová - Folát (vitamín B9) , kyselina pantoténová (vitamín B5) , kyselina paraaminobenzoová (PABA) , L-lyzín , niacín (vitamín B3) , pyridoxín (vitamín B6) , retinol (vitamín A) , riboflavín (vitamín B2) , Rosa canina (ruža šípová, šípka) , tiamín (vitamín B1) , zinok (nešpecifikovaný)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: