Pharmaton Geriavit 100cps.

Kód: 6501
Neohodnotené
45,20 € –27 %
PharmatonGeriavit100 SK lava
45,20 € –27 % 32,95 €
Skladom

Pharmaton Geriavit 100cps.

  • Multivitamín, ktorý bojuje proti príznakom spôsobeným únavou, vyčerpaním, starnutím a rekonvalescenciou, ktoré sa združujú so zníženou duševnou schopnosťou.
  • balenie: 100 cps.

AKCIA DO 30.6.2019 - 100+30 cps zdarma

Detailné informácie

Podrobný popis

Pharmaton Geriavit cps mol 100 ks

Pharmaton Geriavit je multivitamín, ktorý bojuje proti príznakom spôsobeným únavou, vyčerpaním, starnutím a rekonvalescenciou, ktoré sa združujú so zníženou duševnou schopnosťou.

Pharmaton® Geriavit

  • bojuje so symptómami spôsobenými vyčerpanosťou, únavou, starnutím a rekonvalescenciou spojenou so zníženou mentálnou kapacitou, bdelosťou, sústredením sa a namáhaním pamäte. Takisto je vhodný v prípadoch, keď stres, prísna diéta a choroba kladú zvýšené nároky na výživu a keď je potrebné doplnenie vitamínov a minerálov. Ženšen G115® ovplyvňuje to, ako Vaše telo využíva energiu – a síce znižovaním každodennej únavy – predovšetkým následkom zvýšenej kapacity absorpcie kyslíka. Extrakt pôsobí aj na centrálny nervový systém a pomáha minimalizovať stres, telesné a duševné napätie. Navyše ženšen G115® pozitívne ovplyvňuje a posilňuje imunitný systém.

Dávkovanie: Odporučená denná dávka je 1 kapsula užitá počas jedla, najlepšie pri raňajkách.

Zloženie:

Aktívne zložky Pharmaton® Geriavit:

  • Štandardizovaný extrakt zo ženšenu G115®

Počas ostatných 30 rokov sa uskutočňoval intenzívny analytický, predklinický a klinický výskum zameraný na štúdium kvality, účinkov a bezpečnosti štandardizovaného extraktu zo ženšenu G115®. Bolo publikovaných 54 predklinických štúdií o G115® a 46 klinických štúdií o Pharmaton® Geriavit.

Štandardizovaný extrakt zo ženšenu G115® pozitívne ovplyvňuje odolnosť tela proti infekciám, stresu a únave, predovšetkým v dôsledku posilnenia imunitnej odpovede, zlepšenia využitia energie v mozgu a svaloch a ochrany telových buniek pred poškodením voľnými radikálmi. Existuje niekoľko druhov a akostí ženšenu. Vo Pharmaton® Geriavit je použitý štandardizovaný ženšen Panax, extrakt G115® C.A. Meyera. Metóda výroby štandardizovaného extraktu zo ženšenu G115® je vlastníctvom Pharmaton SA a zaručuje, že každá dávka/balenie kapsúl Pharmaton® Geriavit obsahuje rovnaké množstvo účinných zložiek. Farmakologické, klinické účinky a bezpečnosť nesmú byť odvodzované podľa iných extraktov zo ženšenu alebo ženšenových produktov.

Aké sú hlavné výhody užívania prípravku Pharmaton® Geriavit?

  • Má optimálne vyvážené zloženie

Pharmaton® Geriavit kombinuje vitamíny, minerály, stopové prvky a ženšen v takých množstvách, aby zlepšovali zdravie a navracali životnú energiu. Unikátny štandardizovaný extrakt zo ženšenu G115®, obsiahnutý v prípravku je vysokokvalitný a čistý.

  • Je klinicky skúšaný

Na prípravku Pharmaton® Geriavit boli vykonané mnohé klinické skúšania a všetky z nich naznačujú, že tento produkt napomáha posilňovať kognitívne funkcie a zlepšovať psychickú kondíciu i fyzický výkon. Najnovšie klinické skúšanie ukázalo, že kombinácia vitamínov, minerálov a stopových prvkov a štandardizovaného extraktu zo ženšenu G115® , ktorý je obsiahnutý v prípravku Pharmaton® Geriavit, zlepšuje kvalitu života účinnejšie ako tá istá kombinácia bez ženšenu.

  • Je bezpečný

Bezpečnosť prípravku Pharmaton® Geriavit bola presvedčivo preukázaná viacerými klinickými skúšaniami a potvrdzuje ju rozširujúce sa užívanie produktu v posledných desaťročiach. Najnovšia pozorovacia štúdia ukázala, že Pharmaton® Geriavit je takmer bez vedľajších účinkov a neovplyvňuje hodnoty krvného tlaku ani nespôsobuje priberanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: