Eucerin Photoaging Control Slnečné mlieko Extra Light SPF 50+

Kód: 9366
Neohodnotené
20,10 €
Skladom

Opaľovací krém s technológiou "anti-škvrny po umytí" pre všetky typy pleti. Pomáha proti fotosnímaniu a viditeľne znižuje vrásky.

Balenie: 150 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Nielen UV žiarenie, ale aj vysokoenergetické viditeľné svetlo (HEV light) môže negatívne ovplyvniť stav kožných buniek.

Eucerin Photoaging Control Slnečné mlieko Extra Light SPF 50+ je opaľovací krém pre celé telo a každý typ pleti. Vhodné pre každodenné použitie.

ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY kombinuje UVA / UVB filter 1 pre vysokú UV ochranu .  A pre neutralizáciu voľných radikálov, spúšťaných UV žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom. Krém na opaľovanie tiež obsahuje Glycyrrhetinsäure , ktorý podporuje opravu DNA kože a kyselinu hyalurónovú s krátkym a dlhým reťazcom na viditeľné zníženie známok starnutia na krku, dekolte, ramenách a ramenách.

Mimoriadne ľahké mlieko okamžite absorbuje a robí pokožku hladšou a sviežejšou. Okrem toho, že je odolný voči vode a obsahuje Eucerin "anti-škvrnu po praní" * technológie.

Slnečné mlieko bolo klinicky a dermatologicky testované a je veľmi dobre tolerované aj pre citlivú pokožku.

Vedecké štúdie

V dermatologických štúdiách bola preukázaná účinnosť a kompatibilita pokožky Eucerin Photoaging Control Sun Lotion Extra Light SPF 50+ - dokonca aj u pacientov s citlivou pokožkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: