Predator Parazit sérum + šampón + hrebeň zdarma

Neohodnotené
 
 

Účinný šampón a sérum pri výskyte vší a hníd. 

Balenie: 100 ml šampón + 100 ml sérum + hrebeň

Dostupnosť Skladom
14,30 €    
Kód tovaru 10554
Kategória Prípravky na vši
 

Zdravotnícka potreba na odstraňovanie vší a hníd u detí od 3 rokov. 

Ošetrenie sérom:

Do suchých alebo mokrých vlasov votrite dostatočné množstvo séra. Dobre vmasírujete od korienkov ku končekom vlasov. Dbajte na to, aby boli všetky vlasy dokonale ošetrené a prípravok sa dostal na celú plochu vlasovej pokožky. Venujte pritom dôkladnú pozornosť oblasti krku a za ušami. Nechajte vo vlasoch pôsobiť 15 minút. Predĺžením dĺžky pôsobenia zvýšite účinnosť prípravku. Vlasy dôkladne umyte vodou a následne ošetrite šampónom.

Ošetrenie šampónom:

Po vymytí séra z vlasov, aplikujte ihneď do mokrých vlasov dostatočné množstvo šampónu až do úplného napenenia. Šampón nechajte vo vlasoch pôsobiť po dobu cca 7-10 minút, potom vlasy dôkladne umyte a opláchnite. Dbajte na to, aby vo vlasoch nezostali zvyšky šampónu. Vlasy osušte uterákom. Pomocou priloženého hrebeňa odstráňte parazity.

Mechanické odstránenie vší a hníd:

Pomocou priloženého hrebeňa prečešte ešte vlhké vlasy a to tak, že priložíte zuby hrebeňa tesne k hlave. Vlasy rozdeľte na štyri časti, od čela k šiji, od jedného ucha k druhému. Kontrolujte vlasy od korienkov po končeky, vrátane oblasti za ušami a šiji. Hrebeň po ukončení dôkladne očistite.

Postup odporúčame opakovať minimálne 3x v priebehu 7 dní.

Upozornenie: 

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ukladajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektoré obsiahnuté látky. V prípade kožnej reakcie alebo podráždenia pokožky, ukončite aplikáciu a vlasy umyte bežne používaným šampónom. Nevhodné pre osoby alergické na niektorú zo zložiek výrobku.

Podobný produkt

EAN kód: 8595117102898
Značka: Predator

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: