Pedicustop sprej proti všiam 75ml

Neohodnotené
 
 

Zdravotnícka pomôcka na fyzikálne ošetrenie pri výskyte vši detskej, lariev a hníd.

Balenie: 75 ml

Dostupnosť Skladom
10,50 €    
Kód tovaru 12000
Kategória Prípravky na vši
 

DIAGNOSTIKA - Na zistenie, či vaše dieťa alebo niekto z vašej rodiny má vši, je potrebné dôkladné prehliadnutie vlasov a pokožky hlavy. Dbajte hlavne na miesta za ušami, zátylok aspánky, pretože v týchto častiach je optimálna teplota pre vývoj ich vajíčok. Životný cyklus, ktorý môže trvať do 30 dní, začína približne 0,8 mm veľkým oválnym vajíčkom. Obal vajíčka je označovaný tiež hnida. Z vajíčok sa vyvíjajú larvy, čo je štádium vývoja vší. Larvy nekladú žiadne vajíčka a nemôžu opustiť miesto hostiteľa. Dospelé vši majú šesť končatín a sú veľké maximálne tri milimetre. Vši sa ľahko prenášajú. Ak sa vyskytne jednoznačné napadnutie všami, je potrebné okamžité ošetrenie.

Použitie:

Pred použitím je potrebné pozorne si prečítať návod na použitie.
Sprej po aplikácii na vlasy nechať 15 minút pôsobiť. Použitie opakovať po 7 dňoch.
Aplikovať sprej na suché vlasy tak, aby boli vlasy celkom pokryté. Sprej dôkladne votrieť do pokožky hlavy tak, aby bola ošetrená. Dbať na to, aby sa prípravkom ošetrila aj oblasť za ušami a na zátylku. Nechať pôsobiť sprej 15 minút bez pokrytia hlavy.
Následne sa odporúča začať vyčesávať priamo na pokožke hlavy a česať súvisle po prameňoch. Očistiť hrebeň po každom prameni. Hrebeň na vši nie je súčasťou balenia. Po vyčesaní i umyť vlasy šampónom – odporúča sa PEDICUSTOP šampón na ošetrenie a ochranu. Vlasy dôkladne opláchnuť.

Upozornenie:

Používať Pedicustop sprej proti všiam len v dobre vetraných miestnostiach. Len na vonkajšie použitie. Dbať na to, aby sprej neprišiel do kontaktu s očami a sliznicou úst a nosa. Pri kontakte s očami 10 – 15 minút  vyplachovať vodou.
Skladovať sprej mimo dosahu tepla, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia, a počas jeho použitia nefajčiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: