Phyteneo Parasine T15 100 ml

Neohodnotené
 
 

Zdravotnícka pomôcka, určená k eliminácii parazitárneho ochorenia, pri výskyte vší vo vlasovej časti hlavy.

Balenie: 100 ml

Dostupnosť Skladom
8,99 €    
Kód tovaru 10512
Kategória Prípravky na vši
 

Prípravok opakovaným stlačením rozprašovača nanášajte rovnomerne na suché vlasy po celej ich dĺžke. Množstvo roztoku sa líši v závislosti najmä na ich dĺžke a hustote. Po nanesení roztok ešte dôkladne votrite rovnomerne do vlasov, aby boli dobre zvlhčené po celej ich dĺžke, vrátane vlasovej pokožky.

Použitie:

Roztok po nanesení nechajte pôsobiť 10 minút. Po uplynutí minimálnej požadovanej doby pôsobenia prečešte vlasy hustým hrebeňom po jednotlivých prameňoch. Vyčesané parazity priebežne z hrebeňa odstraňujte napr. opláchnutím vodou. Po prečesaní vlasy prepláchnite vlažnou vodou a potom umyte bežným šampónom.

Počas nasledujúcich 10 dní pravidelne kontrolujte, či sa vo vlasoch vyskytujú vši a/alebo hnidy (vajíčka vší). Pri ich výskyte, alebo v prípade, že si nie ste istí, či sa jedná o živé alebo už uhynuté hnidy, procedúru ihneď opakujte.

Hoci počas 10 dní po predchádzajúcej aplikácii pri kontrole nenájdete žiadne živé vši a/alebo hnidy, procedúru opakujte po 10 dňoch od predchádzajúceho použitia. Tým zabránite ich opätovnému rozšíreniu aj v prípade, že sa nepodarilo kontrolou ich prítomnosť zistiť a napriek tomu došlo k ich prežitiu.

EAN kód: 8594071270407
Značka: Phyteneo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: