Predator Parazit sérum 100 ml

Kód: 10560
Neohodnotené
9,10 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Účinné sérum pri výskyte vší a hníd.

Balenie: 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdravotnícka potreba na odstraňovanie vší a hníd u detí od 3 rokov. 

Použitie séra:

Do suchých alebo mokrých vlasov votrite dostatočné množstvo séra. Dobre vmasírujete od korienkov ku končekom vlasov. Dbajte na to, aby boli boli všetky vlasy dokonale ošetrené a prípravok sa dostal na celú plochu vlasovej pokožky. Venujte pritom dôkladnú pozornosť oblasti krku a za ušami. Nechajte vo vlasoch pôsobiť 15 minút. Predĺžením dĺžky pôsobenia zvýšite účinnosť prípravku. Vlasy dôkladne umyte vodou a následne ošetrite šampónom.

Mechanické odstránenie vší a hníd:

Pomocou hrebeňa prečešte ešte vlhké vlasy a to tak, že priložíte zuby hrebeňa tesne k hlave. Vlasy rozdeľte na štyri časti, od čela k šiji, od jedného ucha k druhému. Kontrolujte vlasy od korienkov po končeky, vrátane oblasti za ušami a šiji. Hrebeň po ukončení dôkladne očistite.

Postup odporúčame opakovať minimálne 3x v priebehu 7 dní.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ukladajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektoré obsiahnuté látky. V prípade kožnej reakcie alebo podráždenia pokožky, ukončite aplikáciu a vlasy umyte bežne používaným šampónom. Nevhodné pre osoby alergické na niektorú zo zložiek výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na vši
EAN kód:: 8595117103062
Značka:: Vitar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: