Predator Parazit šampón+sérum+kovovy hrebeň

Neohodnotené
 
 

Set produktov vhodný pri výskyte vší a hníd.

Balenie: šampón 100 ml+séerum 100ml+hrebeň

Dostupnosť Skladom
18 €    
Kód tovaru 6231
Kategória Prípravky na vši
 

Účinný prostriedok pri výskyte parazitov vo vlasoch.

Vlastnosti:

  • Účinný prostriedok pri výskyte parazitov vo vlasoch
  • Neobsahuje biocídne látky, preto sa nevytvára nežiaduce rezistencia
  • Dokonale vyčistí vlasy od nežiaducich parazitov
  • Nedráždi pokožku
  • Zabraňuje nadmernému svrbeniu a vysychanie pokožky
  • Jemne parfumovaný

Ošetrenie sérom:

Do suchých alebo mokrých vlasov votrite dostatočné množstvo séra PREDATOR PARAZIT. Dobre vmasírujete od korienkov ku končekom vlasov. Dbajte na to, aby boli boli všetky vlasy dokonale ošetrené a prípravok sa dostal na celú plochu vlasovej pokožky. Venujte pritom dôkladnú pozornosť oblasti krku a za ušami. Nechajte vo vlasoch pôsobiť 15 minút. Predĺžením dĺžky pôsobenia zvýšite účinnosť prípravku. Vlasy dôkladne umyte vodou a následne ošetrite šampónom.

Ošetrenie šampónom:

Po vymytí séra z vlasov, aplikujte ihneď do mokrých vlasov dostatočné množstvo šampónu PREDATOR PARAZIT až do úplného napenenia. Šampón nechajte vo vlasoch pôsobiť po dobu cca 7-10 minút, potom vlasy dôkladne umyte a opláchnite. Dbajte na to, aby vo vlasoch nezostali zvyšky šampónu. Vlasy osušte uterákom. Pomocou priloženého hrebeňa odstráňte parazity.

Mechanické odstránenie vší a hníd:

Pomocou priloženého kovového hrebeňa prečešte ešte vlhké vlasy a to tak, že priložíte zuby hrebeňa tesne k hlave. Vlasy rozdeľte na štyri časti, od čela k šiji, od jedného ucha k druhému. Kontrolujte vlasy od korienkov po končeky, vrátane oblasti za ušami a šiji. Hrebeň po ukončení dôkladne očistite.

Postup odporúčame opakovať minimálne 3x v priebehu 7 dní.

Upozornenie: 

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ukladajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektoré obsiahnuté látky. V prípade kožnej reakcie alebo podráždenia pokožky, ukončite aplikáciu a vlasy umyte bežne používaným šampónom. Nevhodné pre osoby alergické na niektorú zo zložiek výrobku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: