Guarana energy tbl 30 ks

Kód: 200
Neohodnotené
5,89 €
Skladom
Výživový doplnok obsahuje:• kofeín podporuje koncentráciu a zlepšuje pozornosť • B vitamíny pomáhajú znižovať pocit únavy a vyčerpania• Guarana extrakt (obsahuje: kofein min. 10 mg) Vitamíny skupiny B: Vitamín B3 (Nikotínamid), Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), Vitamín B12 (kyanokobalamín) prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok sa užíva spolu s jedlom (v priebehu jedla). Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť). Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou. Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť). Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.
Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.
Výživový doplnok sa má užívať v množstve 2 tablety denne, pred raňajkami alebo iným jedlom. Tablety sa zapijú dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25 °C!

Informácia od dodávateľa *

• kofeín podporuje koncentráciu a zlepšuje pozornosť
• guarana potláča pocit únavy
• B vitamíny pomáhajú znižovať pocit únavy a vyčerpania

* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Aktívne látky

D-pantotenát vápenatý (vitamín B5) , inozitol (vitamín B8) , kofeín (teín) , kyanokobalamín (vitamín B12) , nikotínamid (vitamín B3) , Paulinia cupana (guarana) , pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6) , taurín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: