RED 3 30cps.

Neohodnotené
 
 • 1 z 5
 
 • Originálny švajčiarsky prípravok novej generácie na prostatu, potenciu a vitalitu.
 • balenie: 30 kapslí
Dostupnosť Skladom
10,60 €    
Kód tovaru 5899
Kategória Prostata a potencia
 

RED 3 30cps.

 

 • Originálny švajčiarsky prípravok novej generácie na prostatu, potenciu a vitalitu.
 • Receptúra prípravku Cemio RED3® bola vyvinutá vo Švajčiarsku na základe aktuálnych vedeckých štúdií*, ktoré preukázali, že prostata úzko súvisí s mužskou potenciou a celkovou vitalitou organizmu. Základ produktu preto tvorí trojica unikátnych klinicky overených látok, ktorých účinnosť efektívne rozvíjajú ďalšie bylinné extrakty, ktoré majú tisícročnú tradíciu v oblasti podpory mužského zdravia. Preto sú často súčasťou receptúr celosvetovej medicíny. Zložky prípravku sú potom spracované maximálne funkčnými technológiami do finálnej podoby kapsúl.
 • TRI ÚČINKY V JEDNEJ KAPSULE

  Prostata | Potencia | Vitalita

  Podľa najnovších poznatkov* sú prostata a potencia dve oblasti, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Je dôležité riešiť obe oblasti. 
  Bolo preukázané, že fungovanie prostaty sa priamo premieta do kvality sexuálneho života každého muža, a to bez ohľadu na vek.
  Sexuálne zdravie, vrátane správneho psychického stavu (sebavedomie), tak ovplyvňuje celkovú vitalitu.

  Zväčšovanie prostaty ovplyvňuje testosterón

  Prostata je vedľajšia pohlavná žľaza, ktorej sekrét je dôležitou súčasťou ejakulátu a podporuje životaschopnosť spermií.

  Prostata muža je veľká asi ako vlašský orech, je umiestnená pod močovým mechúrom a ako prstenec obkolesuje močovú trubicu. V závislosti od veku dochádza u mužov k postupnému zväčšovaniu prostaty, ktorá má vďaka svojmu anatomickému uloženiu výrazný vplyv na zdravie a fungovanie močového ústrojenstva a funkciu močenia.

  * Medzinárodný výskum v 6 európskych krajinách a USA, 12 815 mužov liečených s BPH, MSAM-7 (Multi-national Survey of the Aging Male): Quality of Life and Sexual Function in Patients with Benign Prostatic Hyperplasia

  Dávkovanie: Užíva sa iba 1 kapsula denne, kedykoľvek počas dňa. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo.

  Zloženie: Slivka africká 300 mg, Maca peruánska 25 mg, Sibírsky ženšen 100 mg, Ľan siaty 40 mg, Kustovnica čínska 10 mg, Gumojilm brestový 30 mg, Sója fazuľová 50 mg v jednej kapsule

  Obsah: 30 kapsúl

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: