Yellow Revital Max 15 tabliet

Neohodnotené
 
 

Výživový doplnok určený pre mužov vyvinutý z prírodných látok za použitia bio technológie. Pre lepšiu starostlivosť o prostatu, zvýšenie vitality, zlepšenie erekcie a zlepšenie intímneho života mužov. Bez hormonálnych a chemických prísad.

Balenie: 15 tabliet

Dostupnosť Skladom
24,60 €    
Kód tovaru 27154
Kategória Prostata a potencia
 

Mužské zdravie je súčasťou kvalitného života podobne ako cvičenie alebo zdravá výživa. Ani v staršom veku sa potreba intímneho života nestráca a muži i ženy na celom svete ostávajú intímne aktívni až do sedemdesiatky.

Ochorenie, ktoré dnes nazývame erektilná dysfunkcia, má mnoho príčin, a napriek tomu, že sa vyskytovalo aj v minulosti, pokojne ho môžeme priradiť k civilizačným ochoreniam. V stredoveku boli muži neschopní intímného aktu považovaní za prekliatych. Napriek tomu sa pre nich našli spôsoby liečby, napríklad používanie špeciálnych rastlín tradičnej medicíny.

Yellow Vital Max obsahuje vyvážené a jedinečné kombinácie účinných látok, ktorých užívanie pozitívne pôsobí na zlepšenie vitality, na podporu mužského zdravia, na zlepšenie stoporenia a na podporu zdravej prostaty.

Ak sa Vaša mužská schopnosť oslabuje, alebo je nedostatočná, ak chcete zlepšiť potenciu a byť výkonnejší, je to práve nový Yellow Vital Max, ktorý môže pre Vás predstavovať to správne riešenie.

  • Unikátna zmes vysoko účinných látok
  • Skvalitňuje erekciu
  • Zvyšuje potenciu a mužskú výkonnosť
  • Pôsobí preventívne proti vzniku rakoviny prostaty
  • Prírodné zloženie

Užívanie:

Jednu tabletu zapiť tekutinou raz za dva dni. Taktiež je odporučené 1 tabletu zapiť tekutinou 60minút pred pohlavným stykom. Neodporúča sa požiť viac ako dve tabletu v priebehu 24 hodín.

Upozornenie:

Výrobok je určený iba osobám nad 18 rokov. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby trpiace kardiovaskulárnymi chorobami! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Skladujte mimo dosah malých detí! Skladujte v izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

EAN kód: 8588005856034
Značka: Vital Max s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: