THERMOVAL DUO SCAN digitálny teplomer na meranie v uchu a na čele

Kód: 274
Neohodnotené
37,80 € –20 %
THERMOVAL DUO SCAN digitálny teplomer na meranie v uchu a na čele
37,80 € –20 % 30,24 €
Skladom
Thermoval duo scan je výrobok vysokej kvality na meranie ľudskej telesnej teploty v uchu a na čele.Thermoval duo scan meria teplotu na čele i v uchu. Obidva spôsoby merania môžete použiť na meranie vlastnej telesnej teploty (vlastné meranie), ako aj na meranie telesnej teploty druhej osoby (cudzie meranie). Prístroj automaticky spozná, či sa jedná o meranie v uchu alebo o meranie na čele. Je ideálny na meranie teploty u detí od 6 mesiacov, môžu ho však rovnako používať aj dospelí.Pri správnom používaní prístroj garantuje rýchle, presné a pohodlné odmeranie telesnej teploty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie
Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.

Meranie v uchu:
Merať môžete v pravom alebo ľavom uchu. Teplomer meria infračervené žiarenie vyžarované z bubienka a zo zvukovodu. Toto žiarenie zachytáva senzor a premieňa ho na teplotné hodnoty. Najvyššie hodnoty získate, ak senzor zachytí infračervené žiarenie zo stredného ucha (bubienok). Žiarenie z okolitého tkaniva dáva nižšie namerané hodnoty.

Meranie na čele:
Teplomer meria infračervené žiarenie vyžarované z kože v oblasti čela a spánkov a okolitého tkaniva. Vyžarovanie zachytávajú senzory a premieňajú ho na teplotné hodnoty. Najpresnejšie hodnoty dosiahnete, keď budete skenovať oblasť nad obočím až po spánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: