Soledum kapsuly 20 x 200 mg

Neohodnotené
 
 

Liek na liečbu príznakov zápalu priedušiek (bronchitídy) a bežného nachladnutia.

Balenie: 20 kapsúl

Dostupnosť Skladom
6,98 €    
Kód tovaru 11805
Kategória Sirupy, tablety a kvapky
 

Tiež sa používa na prídavnú liečbu chronických a zápalových ochorení dýchacích ciest, ako je sínusitída (zápal prínosových dutín), chronická bronchitída (chronický zápal priedušiek), CHOCHP (chronická obštrukčná choroba pľúc) a bronchiálna astma (chronické zápalové ochorenie dolných dýchacích ciest).

Dospelí a dospievajúci vo veku od 12 rokov majú užívať 1 kapsulu 3x denne. Najmä v prípadoch pretrvávajúceho ochorenia sa môže dávka zvýšiť na 1 kapsulu 4x denne. Na pokračujúcu alebo dlhodobú liečbu zvyčajne postačuje dávka 1 kapsula 2x denne.

Dĺžka liečby má zodpovedať charakteru, závažnosti a priebehu ochorenia. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú aj po 1 týždni liečby, v prípade respiračnej tiesne, horúčky alebo expektorácie hnisu alebo krvi, je potrebná konzultácia s lekárom.Kapsuly sa majú prehĺtať vcelku a majú sa zapiť väčším množstvom vlažnej tekutiny (najlepšie jeden pohár pitnej vody [200 ml]) približne 30 minút pred jedlom. Osobám s citlivým žalúdkom sa odporúča užívať kapsuly počas jedla.

ŠUKL kód: C8611C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: